Welcome, Guest. Please login or register.
18 Oct 2019 - 12:52:00
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: ALL STAR 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 27 28 29 [30] 31 32
Author Topic: ALL STAR  (Read 87976 times)
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #435 on: 16 Feb 2004 - 13:24:51 »

son bi kaç yılın en zewkli oldu, kirilenko'm t-mac'i kilitlemese OT de izleyebilirdik Wink öncelikle rotasyon konusuna değinmek istiyorum; doğu'da en fazla jermaine (29 dk) oynamış en az da pp (13-14 snrm) oyuncuların çoğu da birbirine yakın oynamış yani doğu sınıfı geçti, flip saunders'ın da iyi niyetinden şüphem yok KG-TD gibi bi forvet hattı olduğundan dirk, peja ve ak47'yi pek kullanamamasını anlardım ama kobe'nin show yönüyle alakasının olmayıp 36 dk sahada kalması ve bu üç avrupalının ortalama 13'er dk. oynamak zorunda kalması bana gerçekten koydu (özellikle kirilenkonun tabi..) iyi ki kobe & shaq'a co-mvp verip  onları aynı kefeye koymadılar , zira shaq hepimizi eğlendirmeyi fazlasıyla başardı. doğu'da wings carter bile sadece 17 dk. alırken (ve herkesi coştururken) boş pozisyonu turnikeyle bitiren, all-starın eğlence hawasını bir türlü bize tattırmayan kobe bu kadar oynamamalıydı !!  bi de saunders uzunların hepsini sokup 1-3-1 yapıcaktı onu göremedik??

Real_Clipper
Newbie
*

Anti-Lakers Forever

View Profile
« Reply #436 on: 16 Feb 2004 - 13:44:41 »

Bu sefer kalktığıma değdi sanırım Wink
Iverson'ı müthiş pasları ve bencil olmayışı nedeniyle tebrik ediyorum,istese sayı atabilirdi fakat o bir pg gibi takımı oynattı.Ayrıca koçların herkese en az 10 dakika süre vermesi güzeldi.Herkesi bolbol izledik sayılır(Tabi hiçbirini Kobe kadar izlemedik Angry)Magloire smaçları ve Shaq'la yaptığı düelloyla ayrı bi zevk kattı.K-Mart gene alley-oop bitirmede becerilerini gösterdi.Doğu daha spektakülerdi ama batıda Shaq vardı,kendisi çemberi sökme girişimlerinde başarılı olamadı ama denemekten de vazgeçmedi Smiley Baya güzeldi maç yani,izleyemeyenler çok şeyler kaçırdı...

Back...
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #437 on: 16 Feb 2004 - 13:52:12 »

valla kobe olmadığına sevindim mac oncesinde umrumda değildi. Kobe olsun, şu olsun, bu olsun diyebilirdim ama maç başlayınca özellikle ilk 2 periyot gereksiz yere kastı ve bence oyunun tadını kacırdı. Bu kadar egolu olunmaz ki... Smiley

gerçekten güzel bir maç oldu ozellikle smaçlar insanı yerinden kaldırdı. Sanki t-mac'in bu smacı bana daha bi hoş gibi geldi eskiye nazaran...
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #438 on: 16 Feb 2004 - 15:42:59 »

bu kobe tamamen beyinsel özürlü... ben maçın başında güzel oynayan kobe ve sonradan açılan shaq ın beraber mvp olup görüntüde de biz burdayız ve şampiyon olcaz gibi bir izlenim vermesini düşündüydüm... kobe güzelde başladı ta ki tmc niin smaca kadar ondan sonra sapıttı, turnike olayında hometown ı phila dan sonra LA de de boo landı...

turnike olayı ise tamamen rezalet o ana kadar chatte kimse kobe hakkında ii veya kötü bişi demezken ondan sonra saydırmaya başladık...

bu arada shaq te orkun a sevgilerini yolladı  Tongue
Factotum
Veteran
Full Member

hersey lakers icin.

View Profile
« Reply #439 on: 16 Feb 2004 - 16:07:10 »

abicim kusura bakmayın da biraz saçmalamışsınız. hakkaten bırakın artık şu kobe kompleksini falan...

neyi kasmış bu adam anlamadım. 6-7 dk fazla oynadığı doğrudur ve bu da sapına kadar normaldir.

ha hiçbir yıldızı kobe kadar izleyemedik derseniz de gülerim. istese fazlasıyla domine ederdi. bi de şu allstar maçlarında bencillik sınıflandırması yapmak da saçma, yanlış...
şut oranı 9/12, 4 de asist... e buna itirazınız varsa bi 9-10 yıl daha allstardan zevk alamayacaksınız demektir.
« Last Edit: 16 Feb 2004 - 16:08:14 by Factotum » Logged
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #440 on: 16 Feb 2004 - 16:11:12 »

Bence de çok zevkli bir maç oldu. Maçın OT'ye gitmesini çok isterdim. İlk yarı oyuncular tamamen şov havasındaydı. İkinci yarı kazanmak için ciddileştiler. Bu arada maçı doğu kazansaydı,MVP Jamal Magloire olacaktı. Grin Grin
Shaq,geçen sene müthiş crossover'ını bizlere göstermişti. Bu sene de müthiş fundamental'ını(yanlış yazmış olabilrim. Roll Eyes) gösterdi. Grin

Ayrıca yine Global Forum'un bokunu çıkardık yazdıklarımız, ve diğer Türk arkadaşların yazdıklarıyla.  Cheesy

Genelde maç başa baş gitti. SOn dakikalarda Flip Saunders iyi savunma yaptırdı takıma. T-mAc'i AK47 ye tutturarak maçı kazaandılar.
AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #441 on: 16 Feb 2004 - 16:49:37 »

Hakkaten zevkli bir maç oldu(bunu yazan bilmemkaçıncı kişiyim evet  Wink )
Zevkli bir rookie challenge'dan sonra All Star'ın daha zevksiz geçecei korkum vardı faka neyseki gereksizmiş. Hele bir de geçen yılki jordan vakasından sonra acaba bu da bu kadar heyecanlı mı geçer diye de şüpheleniyordum.
Fakat maç her türlü showuyla (ben en çok beyonce'i beendim eheh Grin ) tüm dünyadakileri eğlendirmeyi başardı. Tüm oyuncular da maça eğlence için çıktıklarının bilincinde olduklarından şovlarını sergilediler. (Ahh nowitzkim ahh Smiley )
Maçtan öğrendiklerim
1- Evet Shaq pg de oynar Cheesy
2- Yao üçlük atmasın! (Her ne kadar eğlence için olsa bile Grin )
3- Kidd olm manyaksın Wink
4- T-Mac sen de!
5- Yao alley-oop da atıyomuş.
6- Iverson'un ikisini de atamayacaını anlamıştım zaten. Gözleri okurum ben Tongue
7- Garnett dansçı da olabilirmiş.
8- Chicago'lu çocuklara (çöp davulcuları) alkış...
9- Beyonce o ne kıyafet öle!
10- Bu günde lakers'a teşekkür etmeyi borç biliriz...

Maçın en ohaa dedirten hareketi: Kidd-Martin alley oop'u (Gerçi etmişinizdir ama Kidd'e iyice dikkat edin)
Maçın wow dedirten hareketi: McGrady'nin top to panyası  Smiley
Maçın "Jermaine Onealı": Kirilenko (ulan keşke izin verseydin de OT izleseydik)
Alkışlar: Sina (daha iyi de yazabilirsin ama!)

Bir all starı daha kazasız belasız atlatmış olduk!

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #442 on: 16 Feb 2004 - 17:33:06 »

ulen nerdeyse kazanıyoduk deplasmanda tüh be.. yaktı bizi ft ler.. sonuçta zevkli bi maçtı..
- arnold civardagezer in konuşması ofsayttı biraz. Smiley
- aynı şekilde geçen sene oyuncular çıkarken çalan selebreyşıııınn kamoooonn şarkısını dünkü müziklere kıyasla mumla aradım..  
- aguilera marşı okurken neden darbe oldu acaba..!?!
- yüzdesi kötü de olsa sıfır egoizm sergileyen ve beni en çok eğlendiren adam ivy di.. kidd de unutulmamalı.. 3lük kralı kesildi..
- carter az dakika aldı sanki.. oylama birincisi olarak..

notlar : hafta sonuna kısaca bakarsam, smaç yarışması kötüydü.. ama jrich i tebrik ederim utanmadan aynı smaçları yapıp kesin birinci olma ihtimali yüksekti.. ama değişiklik denedi olmdı.. yine de süper bi tane vurdu.. rookie maçının son anları da harikaymış.. gelen uçtu giden vurdu şeklinde geçen maçta carmelo yu kesinlikle ego yapmadığı lebron a güzel smaçlar hazırladığı için kutlarım..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #443 on: 16 Feb 2004 - 17:54:21 »

İyi maçtı ama doğu kazansın isterdim. Neyseki maçın güzelliği yenilginin üzüntüsünü yok etti.
wildboy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #444 on: 16 Feb 2004 - 20:35:51 »

herkesi en cok eglendiren shaq olmustur herhalde mvpyi kokune kadar hakketti hele pota arkasında yaptıları dribblingler ve goaltendingde olsa magloirea yaptıgı sapka onun dısında minimum sut atıp acayip asistler (ozellikle carterla olan oyunlar ) ve kiddin k-marta attıgı inanılmaz alleyoppluk pas butun dogu guardları oyunu zevkli hale getirmeye calıstılar
magloire ve kobeun kasısları yakısmadı bu arada kidd ya da davisti orta sahadan acayip bi pas attı o alleyop olsaydı gecenin bombası olurdu kesin
madskillz
Full Member

View Profile
« Reply #445 on: 16 Feb 2004 - 21:28:01 »

magloire ve kobeun kasısları yakısmadı

magloire'un kastığını düşünmüyorum. şov özelliği olmayan bir oyuncu zaten. ona rağmen güzel bir-iki smacı ve shaq şebeklik yaparken zıplamadan verdiği bi blok varki çok hoşuma gitti. 2-3 pozisyon sonra shaq sinirlenip açık bir goaltending yapıp rakibinin iyi oyununu kıskandığını gösterdi. kimsede rakibim süper smaç yaptı ben yapamazsam kötü olur düşüncesi yokken açıkçası böyle extra bi hırs beklemiyordum shaq'den magloire'un skor ürettiği bölümün ardından.

Bir sözde all-star saturday için...  Smaç yarışması güzeldi aslında ama BabyShaq ve hatsos yüzünden smaç kavramımız değişti Tongue Beğenmedi çoğu kimse. Fred Jones'un ve J-Rich'in birer smaçı süperdi
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #446 on: 16 Feb 2004 - 21:53:20 »

Yani olmadı ama. Carter'a niye bu kadar az dakika verildi ben şahsen çözemedim Huh Çözen beri gelsin!
Hani adam kötü oynadı falan desen, 4\5 FG 9 sayıyla oynuyodu çıkmadan.
Resmen şov yapıyodu adamım ama çıkarttılar hemen. Yani adam en çok oyu aldıysa suç onda mı? Niyedir bu protesto anlayabilmiş değilim.

Maça dönersek, Shaq kesinlikle MVP'yi haketti, o kameraya yaptığı hareketler bana resmen kahkaha attırdı evde çok komikti.
O magloire'un Shaq'in formasından tutma olayındaysa suç Magloire'un değil bence, normalde o harekette bi adam dururdu. Ama Shaq olunca sanki asılmış falan gibi gözüküyor Smiley

Kobe Spatles'da diye işin cıcığını çıkartmamalıydı bence. Çok uğraştı çok kastı olmadı. Yani maç şov diyoduk adam gitti turnkie attı. Marv Albert amcam bile inanamıyorum turnike gördük diye nara attı TNT'de.
Carter'ın bu kadar az süre almasından dolayı kızsam da kidd-kmart alley-oopları ve tmacin artık üzerinde master yaptığı o müthiş alley-oopu bi nebze keyiflendirdi beni.

Ayrıca o announcement müziğine ben de sinir oldum. Geçen sene mesela sevilen bir adam geldiğinde seyircilerin bağırışlarını falan rahatça duymuştuk.
Bir de Atlanta'nın oradaki adamlarla pek alıp veremediği yoktu tabi uzun süredir playoff bile yapmadıklarından o ayrı Smiley

Ben de seneye dileklerimi yazayım bari.
1- Carter Top Vote-Getter olmasın. Koçlar seçerse daha çok süre alır belki!  Angry Angry
2- Maç Denver'da oynansın! Kobe bu sefer aynı şeyleri yapamaz heralde Smiley
3- Her kim canlı performans yapacaksa kıyafeti daha bi düzgün olsun. Beyonce o nedir kızım öle?! Tamam yukardan ineceğin için eteğin garip olsun istedin anladık da sahneye yandan girseydin de daha düzgün bi şeyler giyseydin!
4- Allah aşkına Amerika marşını Aguilera söylemesin. Resmen rock şarkısına çevirdi marşı ben bile tiksindim yani.
5- Arnold Schwarzenegger bu bi sene içerisinde mümkünse seneye All-star maçının yapılacağı yere vali olsun. Ben şahsen çok güldüm konuşması sırasında. Smiley
6- NBA TV International'ın başına saksı düşsün. Belki rookie challenge'ı izeleme şansı buluruz.
7- Artest yine All-Star olsun. Adam sayesinde tüm spor ayakkabılarını tanıycaz bu gidişle.
8- SDC jürisi geçen seneki jüri olsun ve mümkünse hiç değişmesin. Lebron'u isteriz ayrıca, ekleyelim.

Umarım seneye daha iyi bi All-Star izleriz, ama bence bu da geçen seneki hakem faciasından sonra çok daha ii bi All-Star'dı.
philly fan
Forum Answer'ı
Jr. Member
**

come fly with me

View Profile WWW
« Reply #447 on: 16 Feb 2004 - 22:03:35 »

ciddi mi söyledin bilmiyorum yoksa gerçekten bilmiyomuydun ama seneye allstar denver da olcak

A.I mvp4ever
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #448 on: 16 Feb 2004 - 22:12:26 »

ciddi mi söyledin bilmiyorum yoksa gerçekten bilmiyomuydun ama seneye allstar denver da olcak

Yok abi bilmiyodum hehe Smiley Böle tesadüf olmaz yaw Smiley
Bi de arnold vali olsun denver'a, oh kebap Cheesy
Kazaam
Newbie
*

View Profile
« Reply #449 on: 16 Feb 2004 - 23:38:19 »

all star maçını her zaman ki gibi büyük bir keyifle izledim kobe ve carter smaçlarıyla keyfimize keyif kattı iverson kidd ve davis in asistleride kusursuzdu  

McGrady nin smacı bence maçın en güzel hareketi  shaq crossoverlarıyla murat kosovanın dediği gibi en eğlenceli oyuncu Smiley mvp olmayı hak etti

ron artest ayakkabısının tekini yanlış almış herhalde  Smiley

çaylak maçında james neler yapmış yaw gördüğüm zaman inanamadım Shocked
Pages: 1 ... 27 28 29 [30] 31 32
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: ALL STAR « previous next »
    Jump to: