Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 01:20:06
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: ALL STAR 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32
Author Topic: ALL STAR  (Read 85702 times)
Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #420 on: 15 Feb 2004 - 21:06:58 »

Ne derlerse desinler şu ana kadar seyrettiğim en kötü smaç yarışmasıydı.Üçlük yarışması ise gayet güzeldi.Lenard,Stojakovic'in 21 sayı yaptıktan sonra havada kalan bileği ve duruşu ile ima etmek istediklerini bir güzel tekrar Stojakovic'in bi yerlerine monte etti...
fReeMaN
Forum T-Mac'i
Sr. Member

View Profile
« Reply #421 on: 15 Feb 2004 - 21:55:46 »

shooting stars komikti...özellikle salley...insan bu kadar mı kazma olur...topu potaya fırlatması,turnike atması Grin resmen komediydi...bi de gidip ilk denemesinde orta sahadan o attı...

skills challenge'in ilk turunda baron hatasız geçti,28 küsür yaptı...bence çok iyi bi dereceydi...marbury çok isteksizdi,sallana sallana yaptı driblingleri...boykins'in kazanmasını istiyodum ama fisher kendini yırtınca elendi eleman...böylece baron memlekentinde kolay şampiyon oldu...

üçlük yarışması bence çok iyi geçti...mobley ile billups batırdılar resmen ya neyse...korver'in serisinden sonra iverson'ın gazı çok hoşuma gitti...peja artistlik yaptı ama sonra fena ... oldu...lenard haketti...ben korver istiyodum ama neyse...

smaç yarışması beklediğimi veremedi...davis rezaletti...andersen boyuna göre iyi smaçlar yaptı...saçları da süperdi yani Grin indiana jones Tongue'un smaçları iyidi belki ama ben bu tip smaçları fazla sevmiyorum...rich'in from the backboard between the legs smacı hakkaten müthişti...uyuyakalmışım,seyirciler uyandırdı Grin rich'in denemeleri gına getirdi...onada gelmiş olacak ki yerine kolay bi smaç yaptı...jones'un arkadaşı kidd falan olsaydı o smacı da yapardı...ama eleman çok kötü paslar attı...jones ne yapsın...ama j-rich ilk denemesindeki o smacı yapsaydı kesin 50 tam alırdı...

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #422 on: 15 Feb 2004 - 22:30:24 »

müthiş bi rookie maçıyla açtığımız all-star'a dün bi miktar gölge düştüğü inancındayım bi kere shooting stars gereksiz bi yarışma, hoop it up daha iyiydi zaten üçlük yarışması warken böyle bişeye pek gerek olduğunu düşünmüyorum (2-ball'u da sewmezdim zati..) skills challenge'da baron davis 29.5'la sanırım bi kaç yıl geçilemiyecek perfect bi derece yaptı, stephon gibi streetball kökenli bi oyuncudan daha iyisini bekliyodum...
3'lük yarışması baya iyi oldu  voshon money ball'larla işi bitirdi, peja 2nd roundda tutuktu (özellikle 4. yerde) adamım korver ise gerçekten izleyen herkesi heyecanlandırmayı başardı ona da ayrı tebrik

smaç yarışmasında oyuncular her ne kdr tüm iyi niyetleriyle çok zor smaçlar deneselerde bu yarışmanın özellikle final round'u (fred jones'un ilk smaç hariç) tarihe kara bi leke olarak geçicektir zaten sadece 86 puanla şampiyn olması da sabahın 5'inde çektiimiz eziyetin rakamlarla ifadesidir....
  en büyük hayal kırıklığı ricky davis oldu yıllardır "j-rich'ten iyiyim" "tek rakibim carter" "görev verilirse milli formayı giyerim" "gay diilim" (tamam son ikisi yalan  Wink ) gibi açıklamalar yapan ricky davis yapamayacağının kabak gibi belli olmasına rağmen ısrarla between the legs deneyince erken veda etti... yinede yapmayı başardığı tek smaç güzeldi

chris andersen çok büyük takdirimi topladı bence hakkı yendi baya ilk smacı baya iyiydi ama beni asıl büyüleyen 2. smaç oldu dikkatli bakarsanız kafasının çemberi net bi şekilde geçtiğini görebilirsiniz ayrıca topu çok yükseğe attı ve çok geriden takeoff yaptı ve kim ne derse desin (jack nicholson dahil) saçları SÜPER olmuştu bence...

fred jones ilk smacında haksız bir 50 alarak kendisine uyuz olmama yol açtı ama 3. smaç baya çılgındı ve gerçekten çok zordu (aslında 1.de çok zordu ama 50 çok fazla...) son hakkında ise zaten ilk seferde yapamayınca olayın bütün karizması gitti yapsa da pek kıymeti yoktu o saatten sonra ama güzel düşünceydi, yine de fred jones'un slam-dunk title'ı hakedicek kadar iyi bi adam olmadığını düşünüyoorum....

j-rich yarışmadan önce yeni bişiler yapıcam diyince baya umutlandım ama ilk smacında her sene olduğu gii yine windmill görünce ufak bi şok yaşadım, 2. smaç ise hayatımda gördüklerim arasında belki de en iyisiydi sabahın 5'inde ewde adet a bir bayram havası estirdi, peki fred jones'un dandik alley-oop'uyla bu ilerde çocuklarımıza anlatacağımız güzellikte smacı bir tutan jüri hiç mi utanmadı acaba?? 2nd round ise zaten bi felaket olduğundan yorum yapmayı gereksiz görüyorum yalnız anlamadığım ilk smacı 6-7 kez tekrar eden j-rich 2. de niye tekrar yapmadı?Huh

son olarak NBA tarihinde en çok hayranlık duyduğum kişiler arasında olan magic,kareem ve worthy jürideki performanslarıyla gözümde bitmiş durumdalar, yakışmadı....

Unique
Jr. Member
**

Barnicle...

View Profile
« Reply #423 on: 15 Feb 2004 - 23:21:15 »

Wallah dün gece hakkında söylenebilecek o kadar çok şey warki nerden başlasam...
Sıradan gidelim bence shooting star olayı baya gusel oldu spurs we clıppers takımları ne kadar sıkıcı olsalarda detroit(yani salley in) we lakers takımları cok canlı ıdıler bıde lisa leslie ne yapmış ole ya estetık falan olmus herhalde suratı makyaj kutusu gıbıydı Grin
İkinçi olarak skill challange  da baya iyiydi hele baron davis % de 100 le oynayaınca ilk hakkında diğer yarışmacılar onun baskısı altında kalıp sıctılar....davis hakkıyla kazandı.....
Sonram hehe 3 sayı yarısmasıda baya eglencelıydı korver lenard we peja olayı kurtardılar zaten dıgerler nıye yarısmaya gırdı anlamadım.Hele lewıs o kadar yawastıkı topları bıtiremeden sure bıttı Smiley
Pejanın son tpplarda 4/4 atıp money ball ı kacırması ıse buyuk bı sanssızlıktı oda gırseydı uzatmalar cok zevklı geceerdı... Wink
we son olarak the rısıng dıe gecıyo ama bence orda kımsenın rısıng yaptığı yoktu.Organizasyonun en kotu yarısmasıydı.Bı kere jurıden kaybettıler.Andesen ınılk smacına o kadar dusuk bır puan weren jurıden ne beklenır kı..Beklense beklense rıch e 50 tane denme hakkı wermelerı beklenırdı onuda yaptılar aamma welakın j rıch ın ılk tur ıkıncı smacı hakkatten babaydı .....
bence olaylar baya guseldı ozellıkle barkley we kenny we sus ıcın oraya konulan kerr un yorumları cok guseldı barkley bombardıman yaptı özellikle craıg seager ın kırmızı ceketı ıle ılgılı yorumları benı kopardı......
wallah ben eglendım ya sız....

bro style..
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #424 on: 15 Feb 2004 - 23:48:53 »

Yetenek yarışmasına Fisher'ı nası aldılar,benim aklım almıyo...Yetenek düşmanı birini niye yetenek yarışmasına almışlarki ???Gerçi sd jurisini gördükten sonra pek yadırgamadım ama...Organizasyon lakersın nasılsa Angry
O ne demek abi.tamam adam yetnek düşmanıda çok abu birşey yazmışsın.Gary Payton kişisel nedenlerinden dolayı katılamadığı için yerini takım arkadaşı Fisher aldı.Zaten yarışma dribbling falanda gerektirmiyo o kadar.

Bu arada Something Wicked(Tolga) kardeşim sizin de organizasyonu görecez.Cuban sahaya girip göbek atarsa şaşmam CheesyŞu ana kadar kaçan smaçlar ve kötü jürisiyle slam-dunk çok kötüydü o kadar geriye kalanlar gayet eğlenceliydi.Neyse her şey bir yana umarım bu gece en az Roll Eyes :Pgeçen seneki kadar iyi bir all-star maçı izleriz...

AnThRaX
Forum Dreameri
Jr. Member
**

Do not underestimate the power of Mavericks!!!

View Profile WWW
« Reply #425 on: 16 Feb 2004 - 00:21:15 »

Bu arada Something Wicked(Tolga) kardeşim sizin de organizasyonu görecez.Cuban sahaya girip göbek atarsa şaşmam Cheesy

Walla ne diiim ben de ondan korkuyorum Grin Şimdi ne desem yalan. Haklısın  Wink  
Neyse hadi bakalım inşallah rookie challenge'den zevkli olur. (ben bayaa şüpheliyim) Geçen seneki kadar iyi olacaını hiç zannetmiyorum çünkü geçen sene Jordan'ındı artık. Bi de o son fade away... Ahh Jermaine senin yüzünden Maykılım kurban oldu. Bu gün de aynısını yaparsa dalacaam bu herife.
Neyse olumsuz olmayalım inşallah iyi bir maç seyrederiz.

HERKES BİR GÜN DREAMER OLACAK!!! ÇOK YAŞA DREAM THEATER!!!
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #426 on: 16 Feb 2004 - 00:24:25 »

Daha önce yazdım ama 2-3 tane şey ilave etmek istiyorum.
-Ricky Davis bi türlü yapamadığı bacak arası smacın aynısını 2000 yılında basmıştı.
-Mattrockdj, "panyadan kendisine atıp da between-the-legs yapabilen başka bir adam tanımıyorum ben" demiş.Kobe, Adidas için çektiği reklamlarda bu smacın daha güzelini basmıştı(panyadan alıp,Carter'ın 2000 SDC'de bastığı bacak arası smaca benzer şekilde basmıştı.Gerçi orada film hilelerine başvurulduğu söyleniyor ama ben inanmıyorum).Bence Carter denese bu smacı aynı rahatlıkla yapar.
-Ozan elinde o kadar Slam-Dunk arşivi var.Bence arşivini tekrar gözden geçirmenin zamanı gelmiş :)Jones'ın bastığı smaçta zamanlama dışında bir zorluk yoktu bence Roll Eyes
-Andersen'in bastığı ters windmill'in aynısını T-Mac yanlış hatırlamıyorsam Toronto'da iken NYK maçında basmıştı.
Sonuç:Smaç yarışması beklediğim yaratıcılık ve çekişmeden çok uzaktı.
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #427 on: 16 Feb 2004 - 01:14:09 »

Kazanan Jones ise o atraksiyon smacını denemese daha bir bileğinin hakkıyla kazanacaktı.
Ama ona da büyük haksızlık yaptılar yani JRich otuz kere denedikten sonra hemen puanı verdiler. Torpilin alası yani.
Ne torpilinden bahsediosun abi,eğer top girmezse deneyebilirler,ancak basket olursa deneyemezler..jones da şans eseri soktuğu için deneme hakkı verilemezdi kurallar gereği...bilip bilmeden konuşmayın bi sorun Wink

no problem Wink

Kuralın öyle olduğunu biliyorum abisi benim orada anlatmaya çalıştığım kuralın saçmalığıydı.
Madem öyle o zaman kaçırılan tüm smaçları direk oylamaya alsınlar, sonuçta Jones'un amaçladığının o olmadığını hepimiz biliyoruz burada. Oradakiler de biliyor.
Basketbol
Dr. James
Veteran
Full Member

View Profile
« Reply #428 on: 16 Feb 2004 - 01:31:19 »

iyi sen kuralın saçmalığını anlatırken ona "torpil" diyosan, yine problem yok.
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #429 on: 16 Feb 2004 - 02:07:32 »

iyi sen kuralın saçmalığını anlatırken ona "torpil" diyosan, yine problem yok.

doğru yanlış kullanmışım haklısın.
anlık sinirden dolayı olmalı
bugün yeniden izledim de iyice sinirlendim.
Gameover3
Sr. Member

You can't find an ateist in a war ...

View Profile
« Reply #430 on: 16 Feb 2004 - 02:25:48 »

şu dakikadan itibren de bi mvp tahminleri yapmaya başlayalım
ben tmac derim

1.000.000=Number of people whose life changed after the Tsunamı in South Asia
2= Number of people whom you can change their lives by your help.

BE A PART OF IT !!!
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #431 on: 16 Feb 2004 - 02:26:29 »

Diğerleri neyse de smaç yarışması çok berbattı. Doğrusu ben smaç yarışmasında iğrenme hissettim. Yarışmacıların berbat performanslarının yanında jürinin de akıl almaz derecede kötü olması ve bence taraflı davranması yüzünden iş çok berbatlaştı. Bu smaç yarışmasına gayet güzeldi hele ilk 10'da yer alır diyenlere doğrusu şaşkınlıkla bakıyorum. Tamam J-Rich'in o smacı çok güzel olabilir ama bunun yanında 10 tane smaç kaçırılan, şampiyonun ardı arkası kesilmeyen smaç kaçırmalar sonucunda belirlendiği ve jürinin iyice saçmaladığı bir yarışma nasıl müthiş olur ki? Bence içlerinde en başarılısı(gerek smaçlarıyla, gerek kaçırmamasıyla) Andersen'di ama jüri sağolsun çocuğun hakkını çatır çatır yediler.
Seyirci de smaç yarışmasından sonra töreni, tekrarları bilmemneyi görmeden sahayı terk ettiler, birçoğu yarışma esnasında terk ettiler ve bolca yuhalama geldi. En çok beklenen yarışma smaç yarışması olduğundan sırf onun bu berbatlığı bütün geceye gölge düşürdü.  

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #432 on: 16 Feb 2004 - 04:35:05 »

ehehe anadık len ama f jones unkinde bişi yoktu bence onu diom, j rich ine laf yok...
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #433 on: 16 Feb 2004 - 08:46:34 »

Çok zevkli ve çok güzel bir All-Star maçı daha seyrettik. Bir All-Star'da ne olması gerekirse hepsinden fazlasıyla vardı. Ben bu gece çok eğlendim, hele o birbiri ardına patlayan smaçlarda iyice azdım.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
philly fan
Forum Answer'ı
Jr. Member
**

come fly with me

View Profile WWW
« Reply #434 on: 16 Feb 2004 - 08:59:12 »

bencede çok zevkli bi allstar oldu...
panyalı alleyoop lar falan t-mac selfpass oldukça güzeldi biraz ive beni üzdü Huh Kiss genede 11 asisit ve birçok güzel smacı hazırladı..shaq ın mvp olmasıda iyi oldu kobe ye vermediler kobe 34dk oynamış Shocked vede bayaa kastı bence bomboş giderken bıraktığı turnikede çok şıktı Kiss

A.I mvp4ever
Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  NBA  |  Topic: ALL STAR « previous next »
    Jump to: