Welcome, Guest. Please login or register.
12 Nov 2019 - 13:24:29
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Naapalım?
Parayı hemen kullanalım, ne bulursak dikelim - 15 (35.7%)
Parayı repoya, altına yatıralım bekleyelim coşalım batug ağaçlığı yapalım - 27 (64.3%)
Total Voters: 39

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 11
Author Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri  (Read 91063 times)
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #60 on: 19 Sep 2006 - 19:46:05 »

Edindiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Sanırım hesabı olan kişi, hesabın yardım kampanyası için olduğunu belirtirse, nereden olursa olsun havalesiz yatırabiliyormuşuz. Bilmiyorum doğru mudur, ancak böyle dedi arkadaşlar..

Bende para hazır, Orkun abiye verecem..

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
bob_marley
Jr. Member
**

bob

View Profile
« Reply #61 on: 21 Sep 2006 - 15:23:43 »

arkadaşlar nacizane bir fikrim var ama ne kadar olur dersiniz bilmem basın sektöründe çalışmamdan dolayı bir kaç gazete de bu yaptığımız eylemin görünmesi bana güzel bir cevap olarak görünüyor ama gizli kalsın derseniz tabiiki siz bilirsiniz. Ben büyükçekmece tarafında oturuyorum eğer avrupa yakasında bir organizasyonsa çok rahat bir şekilde gelmeye çalışırım basına da yansıması özellikle günlük birkaç gazete de çıkması ormanlarımıza yapılan bu haksızlıkta gençlerin ne kadar duyarlı olduğunu gösterir.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #62 on: 21 Sep 2006 - 16:26:42 »

Ya bencede duyulsun ses gelsin. Birinci sebep tabiki ormanların yokolmasına bir nebzede olsun katkısnın olması. İkinci sebep ise batug grubumuzun sadece basketbolla ilgilenen bir grup olarak algılanmaması ve bir marka gibi insanların gözüne takılması. Şimdide millete "ben batug forumda uyeyim batuğ abiyide tanıyorum ne anlatıyosun" diyorum ama ben bu üyeliğimi işlerdeki CV me yazabilecek boyuta getirmek istiyorum. Bence buyumeliyit açın BATUG un önünü

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #63 on: 21 Sep 2006 - 16:30:19 »

meger seker forumu kendi cikarlari, saga sola hava basmak icin kullaniyomus.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Ole
Forumun Arıza'sı
Sr. Member

View Profile
« Reply #64 on: 21 Sep 2006 - 22:27:23 »

Bugün yarın Hami Torcu adıyla babamın yatırdığı paranın da Gökhan abinin verdiği hesaba ulaşması gerek. Hem Nowitzness hem de kendi adıma biraz yatıracaktı babam
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #65 on: 22 Sep 2006 - 11:49:33 »

meger seker forumu kendi cikarlari, saga sola hava basmak icin kullaniyomus.

ne ilgisi var olm ehehe maksat gelişelim büyüyelim geçen televizyonda motorcuların forumu çıktı. Ulan dedim biz bunları sekize katlarız lakin adamlar televizyona çıktı naısl oluyor dedim ordan içime oturdu yani

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #66 on: 14 Oct 2006 - 03:19:09 »

Kim ne verdi diye ortaya hesap dökecek değilim (tabi isteyen olursa seve seve veririm banka hesap dökümünü) ama toplamda 357.50 ytl toplayabildiğimizi de bilmenizi istiyorum. Hepiniz öğrencisiniz, çok da zengin sayılmazsınız ama zaten başlangıç noktamız "damlaya damlaya göl olur" şeklindeydi.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #67 on: 14 Oct 2006 - 04:25:28 »

her hafta perşembe günü gelenlerden 1 bira parası alıcam.. onu da artık yatıracak olana veririz..
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #68 on: 14 Oct 2006 - 20:09:59 »

geçen yavuz un attığı pm i aylık hale getirebiliriz...
ben unutmuyom merak etmeyin ama para yollamadan yazmak ayıp olur die pazartesi yazacaktım  Embarassed
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #69 on: 14 Oct 2006 - 21:24:22 »

Bence de o pm'i ayda bir falan yollasak güzel olur. Gerçi batug.com'un anasayfasında en tepede duruyor ilan ama yine de bir hatırlatma olarak iyi olur düşüncesindeyim. Bir de şu konu var, daha önce de bahsedildi yanılmıyorsam, şu anda piyasaya çıkan hemen her basketbol dergisinde sesimiz var. Oralarda bir duyuru yapsak nasıl olur? Hatta yanlış hatırlamıyorsam daha önce Murat Kosova NBA Stüdyo'da batug.com basketbol günlerinden bahsetmişti. Bu kampanyadan da bahsedebilir belki rica etsek. Ha bu sadece batug.com'un içinden katılım alsın, orman bizim ormanımız olsun diyosak o başka tabii.
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #70 on: 15 Oct 2006 - 01:49:27 »

iş bankası hesabı açılırsa pederin yolladığı harçlıklardan her hafta 5-10yetele bişey yollarım..olmadı ziraat bankası hesabıda çok iyi olur..her ayın 7sinde aldığımız kredilerden yollayabiliriz.ziraat bankası havaleden para almıyor.!!

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #71 on: 19 Oct 2006 - 20:50:36 »

Bu olayın bence havales parası olmadan hallolması lazım;sonuçta atıyorum 15lira yolluycaksak bir 10lira da havale parası gidecek. Bence turnuva zamanı toplanabilir paralar,hatta bundan sonraki turnuvalarda verilmesi gereken paraya(yemek,salon vs.)ortak belirlenen bir ücret de bu için eklenebilir.
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #72 on: 20 Oct 2006 - 11:19:32 »

arkadaslar eft ile yollayin paralari, havale yapmak zorunda degilsiniz ki. hepiniz interneti kullanabilen adamlarsiniz. internet üzerinden yollayin parayi. finansbank para almiyo mesela. diger bankalar da eft'de cok cüzi bi miktar aliyo bildigim kadariyla.

@cüneyt: abi bence 5 ytl yine de cok sayilir bi para gödermek icin
« Last Edit: 20 Oct 2006 - 14:29:07 by blastrula » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #73 on: 20 Oct 2006 - 14:23:14 »

Ben arkadaşa garantıi den yollamasını rica ettim Gökhan ağbiye,o da yollamış 500 ykr alıyorlar dedi internetten o da pek bi meblağ değil herhalde.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #74 on: 20 Oct 2006 - 14:25:34 »

2 ciklet parası
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 11
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri « previous next »
    Jump to: