Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2018 - 08:39:09
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Naapalım?
Parayı hemen kullanalım, ne bulursak dikelim - 15 (35.7%)
Parayı repoya, altına yatıralım bekleyelim coşalım batug ağaçlığı yapalım - 27 (64.3%)
Total Voters: 39

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 11
Author Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri  (Read 83386 times)
blackfish
Full Member

View Profile
« Reply #30 on: 25 Aug 2006 - 19:13:54 »

Böyle güzel bir olaya önayak olduğu için kayhan biladerimi kutluyorum öncelikle ve her zaman böyle sosyal sorumluklarda elimden geldiğince yardıma hazırım.

Bence gökhanın dediği gibi yeterli bir miktara ulaşılınca ve  belli bir süre sonra yapılcak şey toplanan para miktarına  göre dahada netleşir.
İlla ismimizi verelim diye başlamak tabiki güzel ama varılabilen maksimum düzeyde yardımla olaya katkı saglamak en güzeli.
« Last Edit: 25 Aug 2006 - 19:21:06 by blackfish » Logged
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #31 on: 26 Aug 2006 - 16:33:48 »

dün konuyu bizim şubedekilerle görüştümde kendi adıma açacağım ve belli miktarlarda paranın ne için ve kim adına olduğunun pek belli olmadığı bi durum oluşacağından -ki batug.com olarak belli yasal sorumluluklarımız var- teftiş durumunda zor durumda kalacağımdan bahsettiler.ama hesabı örneğin bizim emre nin adına açma gibi planlarım var.biraz daha araştırma yapıp bu konuyu çözüme bağlama düşüncesindeyim.
kısa zamanda çok iş yapmak elbette en büyük isteğimiz ama birikimle daha büyük işler yapılabilme fikri benimde kulağıma daha hoş gelio açıkçası

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
shiroi_chokoreto
Minnesota T'wolves
Moderator
Pro. Member

Ruuubbiiooo!!!

View Profile WWW
« Reply #32 on: 27 Aug 2006 - 12:08:58 »

ben biraz muhabbeti kaçırdım.. baştan okudum ama kafam da karıştı parayı kime yolluoz annamadım :p (uyku sersemliği işte doğal karşılayın hehe)

olaya ön ayak olan nildaşımı kutluyorum ve maddi desteğimi elimden geldiğince yapmaya çalışacağım...

ilk mesajı gördüm şimdi gökhan'a yolluoz tamam.. ( ama nie gökhan leyynn :p )

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #33 on: 27 Aug 2006 - 13:22:44 »

Abi illa bana yollaman gerekmiyo, garanti bankası hesabın varsa havale ücreti almıyolar, o yüzden bana yollayabilirsin. bi iki bankada daha hesap oluşturalım ki havale parasından 3-4 ağaç ziyan etmeyelim.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #34 on: 28 Aug 2006 - 12:51:48 »

Ben arkadaşların üçüne soyledim boyle bişey yapıcaz diye bana 40 milyon veridler al diyerek. diyeceğim sağdan soldan boyle para alalımmı? Soyliyelimmi piyasaya ağaç ağaçtır bana kalırsa. Yardım edenlerede adabazar gençliği deriz

nats
Guest
« Reply #35 on: 28 Aug 2006 - 13:00:32 »

Ben arkadaşların üçüne soyledim boyle bişey yapıcaz diye bana 40 milyon veridler al diyerek. diyeceğim sağdan soldan boyle para alalımmı? Soyliyelimmi piyasaya ağaç ağaçtır bana kalırsa. Yardım edenlerede adabazar gençliği deriz
Yalçın ağabey,ben de böyle bir şeyi etrafımdakilere ilettim hep olumlu tepkiler geldi. Belki bireysel olarak çok büyük yardım yapamazlar ama birçok kişiden gelecek yardımlarla daha iyi bir şeyler ortaya çıkabilir.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #36 on: 28 Aug 2006 - 13:16:21 »

Mnkym zaten herkesten olumlu tepki geliyor ağaç dikelim deyince biraz ellerini ceplerine atıp iki üç kuruş para vermeleri lazım beş milyon on milyon ne verirlerse ben toplamaya başlıcam artık hayır işi sonuçta paraları toplayıp tatile gitmicez ya(gökhan abi daha önce konuştuğumuz gibi ha şşşt Wink)

Kartlar beş milyon olmuş diye soylersin "vay serefsizler yapılırmı" derler. e gelin şikayet edelim bir organize olalım desen "yok abi kim uğraşacak" derler. Soylesen "afrikada insanlar açlıktan ölüyor" diye "dünya duyarsız adaletsizlik var" derler. "toplanalım bir yardım paketi yapalım desen "ya bende de yok hacı" deyip sonra B.Kinge gidip alevde mcturko yerler. Lafla peynir gemisi yürümez hareket lazım sıcak baksınlar eywallah ama para kardeşim bağış yapacaklar. Cami yapacaz diyince bir gunde milyarlar toplanıyor ağaç dikicez desek yüzümüze bakmıyorlar. Ulan bu insanlar yine sinirlendirdi beni ya Angry
« Last Edit: 28 Aug 2006 - 13:20:39 by Sekerford » Logged

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #37 on: 28 Aug 2006 - 13:46:59 »

ormana isim verme geyiği için yaklaşık kaç milyon dolares gerekmekte??

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #38 on: 28 Aug 2006 - 16:03:23 »

lakers forumda da hesap numarısı yazdım onlardan gelecek yardımlarda bu hesaba eklenecek arkadaşlar. Halit abi sanırım 3000 ağaçtan sonra ismimizi verebiliyoruz

HaliTT
Hiro
Veteran
Pro. Member

Remember...

View Profile
« Reply #39 on: 29 Aug 2006 - 11:37:18 »

lakers forumda da hesap numarısı yazdım onlardan gelecek yardımlarda bu hesaba eklenecek arkadaşlar. Halit abi sanırım 3000 ağaçtan sonra ismimizi verebiliyoruz
kayhanın mesajlarında 2000 yazıyo ama fidan fiyatı 2,5 ile 8,5 arası diyo.. benim demek istediğim o, tam olarak bir yer belirleyip, önümüze bir hedef koymalıyız, mesela Kayseri 50 ağaç veya Gaziantep 120.000 ağaç gibi Smiley
o bölgelerdeki fidan fiyatlarına göre toplamamız gereken parayı net olarak söylersek sonuca ulaşmak daha hızlı ve kolay olur, öptüm  Cool

I’m taking it slow / Feeding my flame / Shuffling the cards of your game / And just in time / In the right place / Suddenly I will play my ace
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #40 on: 29 Aug 2006 - 11:56:28 »

Sayin Kayrakli;
Agaçlandirma sahalarina ve bilgilere www.tema.org.tr sitesinden ulasabilirsiniz.
Yapacaginiz agaçlandirmanin maliyeti yerine göre degismektedir.Fidanlar, 2,50
ytl ve 3,50 ytl arasinda degismektedir. Ilginiz için tesekkürler.

son mailde bu yazılı idi, bizim amacımız toparlayabildiğimiz kadar toplayıp ona göre hareket edecez halit... illa şu kadar olacak die hedef yok yani...
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #41 on: 6 Sep 2006 - 00:15:11 »

http://www.smsmese.org/index.asp?id=96579

beyler bu siteye bir bakın. herhangi bir ucret de istenmiyor. belki bir ad veremeyecegiz ama mühim olan agacın dikilmesi değil mi zaten.

Ekleme: cep telefonunuza 20 tane kısa mesaj alacaksınız reklam olarak ve bu msj lar ucretlendirilmeyecek. şimdi doldurdum hayırlısı olsun. kampanyanın adı da 100 milyon msj Tema ile.
« Last Edit: 6 Sep 2006 - 00:18:22 by Teardrop » Logged
WILT
Pro. Member

gsbasket.org

View Profile WWW
« Reply #42 on: 6 Sep 2006 - 00:40:59 »

Ben de kayıt oldum, anneminkini falan da ettim. En kısa zamanda ağaç dikme için para da göndereceğim, zira o yangından kalanları canlı olarak görmüş biriyim.

"Ecdad at sırtında ve fütuhat gayesiyle giderdi. Bizler ise şimdi, trenle, vapurla ve ancak siyaset için gidebiliyoruz." Sultan Abdülaziz
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #43 on: 7 Sep 2006 - 11:48:53 »

Bizim ağaç işleri ne oldu gökhancığım nekadar para toplanabildi şu ana kadar biraz topaldıkmı gönderdiklerimizle

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #44 on: 7 Sep 2006 - 12:22:44 »

açıkça söleyim ben daha yollamadım, maaşla beraber yollıyacağım...
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 11
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri « previous next »
    Jump to: