Welcome, Guest. Please login or register.
22 Jul 2018 - 00:01:44
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Naapalım?
Parayı hemen kullanalım, ne bulursak dikelim - 15 (35.7%)
Parayı repoya, altına yatıralım bekleyelim coşalım batug ağaçlığı yapalım - 27 (64.3%)
Total Voters: 39

Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 11
Author Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri  (Read 81931 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #15 on: 23 Aug 2006 - 21:57:57 »

Bunun için bir hesaba (benim boşta bi hesabım var mesela Deli ) fon oluşturup bir anda yüklenmek yerine her ay belirli miktarda ya da elimize para geçtiğinde buraya aktarıp, yeterli miktara ulaştığımızda kendi hatıra ormanımızı (takip açısından kolay ulaşılabileceğimiz bir yer olsa fena olmaz tabi ama ağaç ağaçtır, nereye dikersen dik) oluşturabiliriz. "Haydi lan hemen yapalım" diye heyecan yapmaya gerek yok, yeter ki unutmayalım.
çok güzel fikir,bu şekilde davranmak gayet mantıklı olur bencede

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #16 on: 24 Aug 2006 - 09:15:01 »

ulan bankacı oldun ya hemen atladın dimeee, çakallllll Tongue hortumlucan mı lan paralarımızı Cheesy

Sayin Kayrakli;
Agaçlandirma sahalarina ve bilgilere www.tema.org.tr sitesinden ulasabilirsiniz.
Yapacaginiz agaçlandirmanin maliyeti yerine göre degismektedir.Fidanlar, 2,50
ytl ve 3,50 ytl arasinda degismektedir. Ilginiz için tesekkürler.

son mailde bu yazılı idi, evet şimdi olayı organize edecek biri çıksın, bankacı olarak kerem e mi yıksak olayı Huh

Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #17 on: 24 Aug 2006 - 09:18:22 »

Olm boşta hesabım var benim, garanti bankası, olmazsa bikaç bankada daha hesap açarız eft falan girmesin diye.
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #18 on: 24 Aug 2006 - 18:54:38 »

olm erol evcil,cavit çağlar,hüseyin kayapalı gibi adamların yaşadığı memleketteyiz her an herşey yapabilirim!  Afro

o konuda istek gelirse iş bankasındabi hesap açıp,bu hesabıda idare ederim memnuniyetle

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 24 Aug 2006 - 20:44:13 »

Öncelikle böyle bir topic açıp olaya fikir babalığı yapan Kayhan'a şükranlarımı sunuyorum Tongue
Bence de çok güzel bir fikir,belirli bir(veya bir kaç) hesapta para toplanıp bir hatıra ormanı oluşturabilirsek çok iyi olur.Batuğ Abi'nin de sitede yapacağı duyuruyla bence beklenenden kısa sürede bu para toplanır.Maddi,manevi olarak destekliyorum bu olayı Afro
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #20 on: 25 Aug 2006 - 09:36:06 »

ya boyle banka hesabı yaparsak katkı azolur beyler. Turnuva paralarını bir ekreye mahsus buna verelim gidelim dikelim daaa

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #21 on: 25 Aug 2006 - 09:57:22 »

turnuvaya kadar kim bekler ulan Huh
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #22 on: 25 Aug 2006 - 10:25:17 »

Sevgili kayraklı;

Girmişken adam gibi girelim bu olaya tam olsun bizim olsun içi neşeyle dolsun

muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #23 on: 25 Aug 2006 - 14:16:02 »

olayi batug abiye acarsaniz ortaya farkli seylerde cikabilir. mesela bilgi universitesi olaya ciddi bir katki saglayabilir. bu arada genc subaylari da goreve cagiriyorum yani... oyle baslik acarak, oss basligina yazarak olmuyo bu isleri. sosyal sorumluluk diyorum, kime diyorum!

edit: pivot, slam, nba turkiye, 6. adam gibi dergilerin hepsinde sesimiz solugumuz cikiyor. oralarin hem maddi olarak, hem de yayin destegi saglayacaklarini umuyorum.
« Last Edit: 25 Aug 2006 - 14:21:01 by MuYu » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #24 on: 25 Aug 2006 - 14:17:30 »

Olm turnuvayı karıştırmayın şimdi, onun için güzel planlarım hazırlıklarım falan var.

Kayhan-İsmail boşuna acele ediyorsunuz abi çünkü şurda hepi topu 100-200 kişiyiz buna destek olacak ve neredeyse hepimiz ailemizin eline bakıyoruz. Ha diyince orman oluşturacak para toplayamayız, adam gibi fon kurup yeterli miktara ulaştığımızda yapalım şu işi. Yüklü bi miktar biriktirene kadar geçen sürede bi kaç firmayla falan da görüşürüz, yardım ederler belki.
James
The King
Yönetici
Pro. Member

Rise Up

View Profile
« Reply #25 on: 25 Aug 2006 - 15:35:33 »

Fon olayı banada mantıklı geliyor, 6 Aylık süre sonunda oluşacak para 1 ay içinde toplayacağımızdan çok daha fazla olabilir ve böylece daha kalıcı birşeyler oluşturabiliriz. Amaç ormanlara katkı sağlamak ise, yani Tema'ya bir miktar para aktarmak ise bu şimdi yapılabili ama batug.com hatıra ormanı türünden birşeyler ise oluşturulmak istenen aktif bir fon hesabı ile önümüzdeki yıla kadar gerekli para toplanır ve daha kapsamlı bir çalışma yapılabilir.

The Most Overrated Player in the Universe  is D. Rose
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #26 on: 25 Aug 2006 - 15:57:31 »

Kayhan-İsmail boşuna acele ediyorsunuz abi çünkü şurda hepi topu 100-200 kişiyiz buna destek olacak ve neredeyse hepimiz ailemizin eline bakıyoruz. Ha diyince orman oluşturacak para toplayamayız, adam gibi fon kurup yeterli miktara ulaştığımızda yapalım şu işi. Yüklü bi miktar biriktirene kadar geçen sürede bi kaç firmayla falan da görüşürüz, yardım ederler belki.
yavru benim demek istediğim zaten hani kıpırdanalım kesinleşsin olay banka hesap noyu açıklayalım diorum...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #27 on: 25 Aug 2006 - 16:04:45 »

Yazın abi o zaman

Garanti Bankası - Akdeniz Merkez Şubesi

Şube no: 351 - Hesap No : 6693422

Bi İş Bankası bi de alternatif bi bankadan hesap oluşturup buralarda biriktirebiliriz.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #28 on: 25 Aug 2006 - 16:13:04 »

ben şimdiye kadar eft lerde hiç ücret ödemedim sadece ypk 0.5 ytl alıyor sanırım...
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #29 on: 25 Aug 2006 - 16:24:39 »

Bankasına göre değişiyor o, bazıları artık havalelerde de alıyor, bazıları eft'ye çok az kesiyor falan... Banka hesabı olmayanlar toplayıp Alim'e falan versinler, o bana havale geçirir ehehe...
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 11
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 1. Batug.com Ağaç Dikme Günleri « previous next »
    Jump to: