Welcome, Guest. Please login or register.
23 Apr 2018 - 22:30:19
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 8.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
Author Topic: 8.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri  (Read 22115 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #105 on: 29 Mar 2018 - 22:52:33 »

bana zaman fark etmez. Haziran sonu itibariyle tatile cikacagim diye umuyorum sadece

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Cordoba
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #106 on: 30 Mar 2018 - 20:51:31 »

Ben yarı-bağımsız olarak muhasebe bürosunda iş yapıyorum. . Mesai kavramım yok (EYT işi). Günü belirleyin, işimi ayarlarım.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #107 on: 31 Mar 2018 - 19:32:12 »

Evet diğer arkadaşlarda yazsın ramazan bayramı sonrası o zaman plan yapalım arkadaşlar

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #108 on: 3 Apr 2018 - 09:41:32 »

Benim içinde tarihin çok bi sıkıntısı yok, Ramazan'dan sonra olursa muhtemelen katılım artacaktır, o yüzden daha mantıklı duruyo. İster Adapazarı ister İstanbul o da farketmez, yeter ki olsun...

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Pages: 1 ... 5 6 7 [8]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Duyurular ve İstekler  |  Topic: 8.Geleneksel Adabazar Köfte Günü Dayak Şenlikleri « previous next »
    Jump to: