Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jul 2019 - 09:55:14
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Greendale,Wisconsin'da bir Turk 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Greendale,Wisconsin'da bir Turk  (Read 2533 times)
GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« on: 13 Aug 2006 - 09:23:42 »

Arkadaslar AFS araciligi ile 1 sene buradayim..Milwaukee ye 15 dakika uzakta konuk eden ailedeki adam beni Bradley Center'a gotureceini soyledi..Klavyelere alismak cok zor..Bugun oryantasyon kampinda zenci bi elemanla top attik disardan gelen Charlie V-Tj Ford takasini konustum cok aptalca bulmus:) TJ in cok ozel olduunu sooledi..Marian College'dan bi eleman ve Marquette buralara yakinmis oyle dedi aile babam Tongue Wade'den bahsettik biraz hersey guzel..sormak veya solemek istediiniz bisi olursa bu topicten iletisim kuralim..Kendinize iyi bakin..(Alim abi ozellikle sen bisiler solemek istersin diye dusundum wisconsin carsiya inmeden Tongue(

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #1 on: 13 Aug 2006 - 12:05:55 »

Siyah olm zenci deme adamlara ehehhe aldık selamını abicim nasıl lan amerika anlat bakalım biraz oraları sen gidiyorsun bizim haberimiz yok anasını satayım turnuvada gözler seni arıyor

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #2 on: 14 Aug 2006 - 21:18:58 »

yaw sor bakalım Yalan Rüzgarı'nın devamında ne oluyomuş Cheesy

Son Turnuva Şampiyonu
drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #3 on: 14 Aug 2006 - 23:52:14 »

lem bırak sen Wade'i Tj'i  hatunlar nasıl orada ondan haber ver  Cheesy Wink

bide özledim lem daha şimdiden  Embarassed

GriZzLy11
ex-IveRSoN15
Full Member

View Profile
« Reply #4 on: 12 Sep 2006 - 10:26:49 »

yaklasik 1 ay soora nasi balli adamsam afetlerin bulundugu bi yerde oldugumu eklemek istiyorum Grin 11 eylulden dolayi hakli bi efkar var adamlarda.ama onlari daha fazla kitlemis baska yerlerden toplasan bi ulkeden nasi harbi bi ulke olacagini goruyorum.amerikalilarin komsu iliskisi yok diyeni yakaladiim yerde opecem.adamlar tanimasalarda selam veriyolar hem de hepsi yaane neese su anlik ayrintili giremioyurm,okul falan bahanesiile..bu arada cidden TJ Ford'un cok sevildigini eklemek istiyorum..(ne alakaysa thinking)

İyi gününde,kötü gününde sapına kadar Memphisliyiz...
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #5 on: 12 Sep 2006 - 13:18:22 »

Wisconsin köylü toplumdur o yüzden halk birbirine yakındır. Milwaukee mecrasının köylüleri ise daha da cana yakındır (bkz:Alim Karasu)

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Greendale,Wisconsin'da bir Turk « previous next »
    Jump to: