Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 02:38:52
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Dajuan Wagner 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4  All
Author Topic: Dajuan Wagner  (Read 16512 times)
FilmGibi
Guest
« Reply #30 on: 20 Dec 2002 - 12:01:06 »

payrollumuz $44.5 civarı. bu yaz TyHill'in $6.6'lığından kurtulacağız. ayrıca bimbo'nun $2.9'lık kontratı da kendi isterse devam edecek.

arenas(ki bence GS bırakmaz)'ın, payton(tiksen gelmez)'un, kenny anderson'un, best'in, strickland'ın, mateen'in... kontratları bu yaz bitiyor.
« Last Edit: 20 Dec 2002 - 12:22:11 by poposil » Logged
ricky
Newbie
*

kings rise from the fallen...

View Profile
« Reply #31 on: 22 Dec 2002 - 16:06:13 »

tekrar andreye saldırmak bence mantıklı diil.
bu arada amare stoud. şu an rookienin babası kanunla da başını düzeltirde ok. olur.
yao istikrarı sağladı ve drew g. biraz güçlenip daha yırtıcı olmalı.
dajuana çok eleştiri var ama elmn iyi post up koyuyo.
son phil. maçında ivye karşı gayet psikopattı..
belki de kan çekiodur ne biliiim???

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #32 on: 23 Dec 2002 - 02:37:16 »

walla amare gerçekten bayaa bi süpriz oldu.yani lise fenomeni falan diolardi ama bu kadar çabuk alisçagini kimse tahmin etmiodu heralde
caron butler da zaten kadroda baska adam olmadigindan miami yi sürüklüo.bu herifide çok begeniom

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BoldpiloT
Guest
« Reply #33 on: 25 Dec 2002 - 04:32:00 »

payrollumuz $44.5 civarı. bu yaz TyHill'in $6.6'lığından kurtulacağız. ayrıca bimbo'nun $2.9'lık kontratı da kendi isterse devam edecek.
arenas(ki bence GS bırakmaz)'ın, payton(tiksen gelmez)'un, kenny anderson'un, best'in, strickland'ın, mateen'in... kontratları bu yaz bitiyor.

Iyi diyorsunda MuratCan; siz elinizdeki yildizlari/yildizadaylarini elde tutamazken bu saydigin elemanlar nasil gelecekler ben anlamadim valla.
FilmGibi
Guest
« Reply #34 on: 26 Dec 2002 - 00:21:46 »

ben gelirler demedim, alternatifleri ortaya sundum. hem bizim başkan işi bıraktıktan sonra, ben başkan olacam, ağırlığımı koyacam bütün bu işlere hiç merak buyurmayı siz.
o_irengun
Guest
« Reply #35 on: 2 Jan 2003 - 17:06:46 »

Ya hocam clevelandde zamaninda bi mark price la Brad daughtery vardi uzerine bikemp brandon yaptiniz ne olucak bu isin sonu insallah yine soyle guzel bir ikili yaparsiniz ama yani soyle bi dusununce cleveland harbici efger sakatlik veya denyoluklarla ugrasmazsa 3 seneye kadar tas gibi takim yaaa.
FilmGibi
Guest
« Reply #36 on: 2 Jan 2003 - 20:31:37 »

valla entrynin en önemli kısmı Cleveland denyoluklarla uğraşmazsa... kısmı... bugüne kadar denyoluklarla uğraştığımız için buralardayız. paxson'da durulmalar seziyorum. hakikaten geleceğimiz kadro bakımından parlak. lotteryde tski tutarsak da şahane PGler var, yani Lebron olmazsa da öyle aşırı üzülmem. 1 noyu biraz derinleştirip, adam gibi de 4 numara bağlayabilirsek bu yaz seneye play-off da yaparız...(adam gibi dediğim, hafiften kelepir, vasatın üstü birşey...TD'yi istemem yani...)
Canco
Newbie
*

i Kiss U Babyyyy

View Profile
« Reply #37 on: 2 Jan 2003 - 21:52:03 »

Bu wagner denen adam cok potansiyelli bi adam .
daha genc de.  vurdugu smaclardan ve yuksek sayıda sut denemelerinde anlayabileceğimiz gibi kendine guvenen bi genç
ancak clevland lotteryd en 1 cıkarsa ve lebron kardesimizi alırsa %90 ivy - J.stack vakasi olur.
İki tane ateşli genc.. fırtınalar götürür ortayı...

FilmGibi
Guest
« Reply #38 on: 2 Jan 2003 - 21:57:49 »

all-star arasında ıvy ve dajuanın biyografilerinden yola çıkarak lebron gelirse yeni bir stack-ivy vakası olur mu? onu yazacağım. pip ve mj'de çok ateşliydi. saha içinde de tam tıkırlarındaydılar.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #39 on: 6 Jan 2006 - 01:05:15 »

Dajuan Wagner namı diger Iverson ver.2.0 icin bir topic acmayı uygun gordum. Eleman oyunuyla bunu hak ediyor bence...

4 subat 1983 dogumlu henuz 19 yasinda yani Iverson'un 21 yasinda NBA'e adım attığını düşünürsek ondan 2 sene erken basladı kariyerine. Iverson'un 1.83 boyuna karşın wagner 1.88. Iverson 75 kilo gelirken wagner 91 kilogram  Shocked. Iverson'a gore daha cevik ve yapılı. Su ana kadar NBA'de henuz 5 maç oynadı.İstatistikleri 20.8 sayı,2 rib,4.8 asist,1.8 top calma ve %40 üçlük yüzdesi. Iverson'un caylak yilindaki ortalamalara cok yakin. Ve tahminimce sezon icinde bunlari daha da yukari cekecek.Iverson'daki yuregin yarisi varsa elamanda is bitti demektir, NBA yeni bir superstara kavusmustur benim gozumde o zaman.

Bu cocukta inanilmaz bir potansiyel var, rookie of the year icin gooden diyordum ben de ama artik kararimi degistirdim. Ben bu cocugun hastası oldum. Lebron mebron hikaye,durduramazsınız dajuan geliyor.

Iverson'un birinci siradan secilmesi cok normaldi ama wagner'in 6.siraya dusmesi de bir o kadar anormal. tabii ki kimse onceden bilemezdi boyle olacagini ama 6.siranin uzerinde secim yapan ozellikle bu tipte bir oyuncuya ihtiyaci olan golden state ve denver bence senelerce konusulacak bir hata yaptilar. Nasil Jordan'ın 3.siradan draft edildigi sene kimse Hakeem'i secti diye Houston'u elestirmedi, portland asrin hatasını yapmis oldu yine aynı hesap bence. Ming,Jay ve Gooden da bence yildiz olacaklar ama dunleavy ve ozellikle skeeta tam bir hayal kırıklığı yaratacaklar (umut abi kizma, insallah yanilirim herif dirk gibin bisey olur.inan ki cok sevinirim) Dunleavy belki iyi bir oyuncu olacak ama bir yildiz asla... Sonucta draft 2002'de bizim chat odasinda olanlar tarihe taniklik ettiklerinin bilincinde olsunlar...

Muratcan verin wagneri bize casell+allen+klubun tapsunu verelim  Grin

bunu forum tarihinin gelmis gecmis en dote giren entry'si seciyorum musadenizle

bu arada orkun zen
Bence şu anki görünüme göre, draft'i esas geç kalan adam Wagner değil, takım arkadaşı Carlos Boozer

Majere
Moderator
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #40 on: 6 Jan 2006 - 01:14:31 »

eheh o belli olmuştu zaten abi utangac
Ozkan
Newbie
*

respect to point god!!!

View Profile
« Reply #41 on: 6 Jan 2006 - 05:18:43 »

bunu forum tarihinin gelmis gecmis en dote giren entry'si seciyorum musadenizle

bu arada orkun zen

bence bu konuda sonuna kadar haklısınız,girişi çok kötü olmuş Smiley

khamog
Jr. Member
**

76'ers

View Profile
« Reply #42 on: 6 Jan 2006 - 23:10:47 »

d.wagner : allen iverson verion 2.0
e.house : fakir adamın allen iverson u

daha bakalım listeye kimleri ekleyecek A.I.

BİZ BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE DE TAHTTAN İNMEYİZ...
KHAMOG VE DOSTLARI...
lombuck
Forum Lombak'ı
Veteran
Sr. Member

Praise the Lord!

View Profile
« Reply #43 on: 7 Jan 2006 - 03:30:13 »

fakir adamın iverson'ı, fakir adamın ibrahim tatlıses'i gibi benzetmeler senin sandığın mana kastedilerek söylenmiyor.

Eddie House'u ele alırsak. House üniversitedeyken veya lige girdiğinde  hiç kimse ona geleceğin Iverson'ı olacak gözüyle bakmıyordu. Sadece fiziği Iverson'a benzediği ve eli ısındığı zaman, gününde olduğunda hücumda çarpıcı istatistiklere imza atabildiği için "fakir adamın Iverson'ı" olarak anılır.

Mesela Alim bence fakir adamın Charles Barkley'si, Fevzi fakir adamın Shaq'i, Kaan Kural fakir adamın Akebono'su, ben ise fakir adamın fakiriyim'dir.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, fakat NBA ilelebet payidar kalacaktır" Michael Jeffrey Jordan
khamog
Jr. Member
**

76'ers

View Profile
« Reply #44 on: 7 Jan 2006 - 15:33:30 »

gibi benzetmeler senin sandığın mana kastedilerek söylenmiyor.

sen benim ne sandığımı nerden anladın bilader ben de onu anlamadım

BİZ BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE DE TAHTTAN İNMEYİZ...
KHAMOG VE DOSTLARI...
Pages: 1 2 [3] 4  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: Dajuan Wagner « previous next »
    Jump to: