Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 01:54:53
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Nargile 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Nargile  (Read 12977 times)
X
Guest
« Reply #15 on: 28 Jul 2006 - 00:10:58 »

Bu yanında sıvı almanında zararları vardır bu arada.Ciğerlere su toplanıyor gibi birşeyler duymuştum zamanında nargile içerken sıvı alınca.
Kendi nargileni yapacaksın en güzeli gerisi boş.
Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #16 on: 28 Jul 2006 - 02:14:12 »

çilekli nargile içtiğin günün ertesinde, burnunda çilek kokusuyla uyanmak da güzeldir, hoştur. en azından kendi adıma...
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 28 Jul 2006 - 02:29:37 »

tömbeki haricindeki bütün nargileler bi nevii şarapla şargoz arasındaki fark gibi bence yanii artık heryerde nargile var ama iyi hoş içiyosun bi saat içinde içilmicek kıvama geliyor hele hele 2-3 saat içenler fillan var ki artık resmen köz soluyolar ama duman uğruna iyice abartıyolar haberleri yok =) mutlaka sıvı tüketilmelidir.. gazozla iyi gidiyo tömbeki

RaferAlston
Forum Eskişehirlisi
Full Member

!

View Profile WWW
« Reply #18 on: 28 Jul 2006 - 02:46:23 »

yurtta pet şişeyi altan delip sigarayı takıyoduk şişeni altına da kola m.suyu yada su koyardık üstten de sigarayi çekerdik.eheh ayri bi manyaklık..

Rudy
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #19 on: 28 Jul 2006 - 02:50:24 »

yurtta pet şişeyi altan delip sigarayı takıyoduk şişeni altına da kola m.suyu yada su koyardık üstten de sigarayi çekerdik.eheh ayri bi manyaklık..

eheh hiç de yabancı gelmedi bana bu hadise..

Dr. Kasımoğlu sen ne diyosun bu işe?

.
...
Yönetici
Pro. Member

M.U.F.C.

View Profile
« Reply #20 on: 28 Jul 2006 - 02:55:20 »

sedat başıma bela açma 
çocuklar sizde ne içiosanız azınızla adam gibi içinde sora millet toplamasın  peşinizi

EN İYİ POLİS  ÖLÜ POLİSTİR
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 28 Jul 2006 - 02:57:04 »

çingene işi o sedat, git bonk unu al takıl paşalar gibi..
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #22 on: 28 Jul 2006 - 04:42:36 »

aman diyim...

bu arada sevmedim, sevemedim nargileyi. ne zaman nargile içsem beş dakikada bir sigara molası veriyorum. hoşuma gitmiyo bu durum. zevk vermiyo yani.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 2 Aug 2006 - 05:44:30 »

Sigara içien arkadaşlarımın çoğu nargile sevmemiştir ama ben ilk gördüğüm andan beri bu şeyi çok karizma bulmuşumdur.Farklı yerele gidip farklı çeşitlerini denedikçe daha da ısındım bu olaya.Özellikle muzlu-sütlü ve bahreyn naneliye hastayımdır.

drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #24 on: 2 Aug 2006 - 06:55:26 »

ben ve sigara içen arkadaşlarımın çok büyük kısmı da nargileyi gereksiz bulmuşuzdur. Ama tam tersi nargile hastası deyince ilk anda aklıma gelen kişilerin hiçbiri sigara kullanmıyor.

brk
Newbie
*

View Profile
« Reply #25 on: 2 Aug 2006 - 15:51:33 »

Sigaranın tadı, nargilenin zehir gibi yanıp tadı bozulduktan sonraki haline benziyor.
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Nargile « previous next »
    Jump to: