Welcome, Guest. Please login or register.
19 Nov 2019 - 12:15:44
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Nerdensiniz ? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Hangi Bölgede Yaşıyorsunuz
Marmara - 150 (50.3%)
Ege - 53 (17.8%)
Akdeniz - 23 (7.7%)
İç Anadolu - 41 (13.8%)
Karadeniz - 14 (4.7%)
Doğu Anadolu - 2 (0.7%)
G.Doğu Anadolu - 5 (1.7%)
Yurtdışı - 10 (3.4%)
Total Voters: 68

Pages: 1 ... 15 16 17 [18] 19
Author Topic: Nerdensiniz ?  (Read 60280 times)
Babylonia
Newbie
*

ekmek teknesi...

View Profile
« Reply #255 on: 17 Oct 2005 - 18:30:14 »

yok değil annem niğdeli çok sık giderim ama ben istanbuldayım babam nevşehirli.Orda hep canım sıkılır ama yinede hoş gelir bana ayrı bir sevimliliği var...
wildboy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #256 on: 20 Oct 2005 - 15:44:00 »

izmir'de yükseğe başladığımdan artık izmirli oldum(şu anda izmir'de kimler var bilmiyorum ama fırsat olursa tanışırız)
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #257 on: 21 Oct 2005 - 16:57:01 »

yok değil annem niğdeli çok sık giderim ama ben istanbuldayım babam nevşehirli.Orda hep canım sıkılır ama yinede hoş gelir bana ayrı bir sevimliliği var...

yok ordan değilimde orda öğrencilik yaptım, sevimlilik konusundaki kanaatlerine katılamıyacam ne yazıkki

artemis
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #258 on: 21 Oct 2005 - 17:39:05 »

Niğdenin neresinden?

niğde bor be hocam
yok ordan değilimde orda öğrencilik yaptım, sevimlilik konusundaki kanaatlerine katılamıyacam ne yazıkki
en son halini gördünmü bilmiyom ama şehir gittikce güzelleşiyor
« Last Edit: 21 Oct 2005 - 17:42:36 by xanetia » Logged
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #259 on: 21 Oct 2005 - 18:43:16 »

niğde bor be hocamen son halini gördünmü bilmiyom ama şehir gittikce güzelleşiyor

valla oraya güzel veya şirin diyen zihniyet bilmiyorum; yani hani az da değil 3 sene bil fiil orda yaşadım,Türkiyenin çok ilini gördüm çok yeri gezdim övünmek için değil karşılaştırma açısından sölüyorum gördüklerim arasında niğde gibi uyuz bayağı bir şehir görmedim.

dipnot:hatta niğdenin ulukışla ilçesi tam bir doğal korku filmi platosu olabilicek potansiyele sahiptir.
« Last Edit: 21 Oct 2005 - 18:52:16 by ai#3 » Logged

Babylonia
Newbie
*

ekmek teknesi...

View Profile
« Reply #260 on: 21 Oct 2005 - 20:07:07 »

valla oraya güzel veya şirin diyen zihniyet bilmiyorum; yani hani az da değil 3 sene bil fiil orda yaşadım,Türkiyenin çok ilini gördüm çok yeri gezdim övünmek için değil karşılaştırma açısından sölüyorum gördüklerim arasında niğde gibi uyuz bayağı bir şehir görmedim.

dipnot:hatta niğdenin ulukışla ilçesi tam bir doğal korku filmi platosu olabilicek potansiyele sahiptir.

Öyle deme bi kere çünkü ben seviyorum tamam bazı kişiler öğrencilere değişik gözle bakıyolar ama onlar tüm niğdelileri kapsamıyor.Uyuz ve bayaa lafınada kesinlikle katılmıyorum Niğde bambaşka bir yer tarihi eski bir anadolu şehri bir kültüre sahip şehir ama istiyosan ben sana sevdiğim yönlerini sayıyım;Çok klasik olcak ama kalesi,Gazozu,Çekirdeği,Alaattin Camii,Yeşilburç,Elması,Rum evleriyle dolu dar sokaklı mahalleleri,Cenneti andıran Hançerli köyü ve onun eşsiz suyu,Kilimleri,pazarı,Tavası,kendi halindeliği,bağları,ilkokul tatillerindeki ordaki çocuklarla yaptığımız yaramazlıklar,yüz metre sonra şehrin bitmesi :)yani insanları umrumda değil sadece orayı seviyorum kapadokya zaten bambaşka bir yer sırf babamların kasabasında 150 kilise 2 yeraltı şehri var evlerin hepsi eski rum evi.Bence Niğdeye bir daha git ama öğrenci olarak değil sadece turistik amaçlı gör bak o zaman gözüne bambaşika görüncek..
« Last Edit: 21 Oct 2005 - 20:08:32 by Babylonia » Logged
turkoglu_nbamusti
Newbie
*

6 championluk daha ne olsun...

View Profile
« Reply #261 on: 2 Nov 2005 - 12:47:23 »

Bulgaristan'da KIRCAALI doğdum.sonra Türkiye Göçtük şimdi ise Gebze/KOCAELI  ŞEKERPINAR GÖÇMEN KONUTLARI
lakerboy
Newbie
*

Hedef yine Şampiyonluk!!

View Profile
« Reply #262 on: 2 Nov 2005 - 14:57:39 »

kocaeli de otruorm bende körfez/kocaeli arasıra istanbula gttğm olur

LAKERS HANEDANLIĞI..
Saban
Pelikan
Moderator
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #263 on: 14 Nov 2005 - 01:21:58 »

Bulgaristan'da KIRCAALI doğdum.sonra Türkiye Göçtük şimdi ise Gebze/KOCAELI  ŞEKERPINAR GÖÇMEN KONUTLARI

Kırcali nin neresindensin beyav? biz de bulgaristan göçmeniyiz de, böyle göçmen görünce dayanamıyo insan kanı kaynayıveriyo

t-nec
Guest
« Reply #264 on: 10 Dec 2005 - 04:55:48 »

Masmavi Bembeyaz TOFAŞ TOFAŞ SAS Smiley
BURSA Smiley
Iverson_Style
Newbie
*

View Profile
« Reply #265 on: 23 Jan 2006 - 16:18:31 »

ben aydında oturuyorum yav bu sitede bir tane aydınlıya rastlasam dişimi kırcam anam avradım olsun!!

I love this game...
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #266 on: 23 Jan 2006 - 20:49:17 »

özgür vardı aydın'dan yanlış hatırlamıyosam. nickini unuttum. pek girmiyo. madskillz idi nicki evet

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
nowi-41
Forum Nowitzki'si
Newbie
*

FORZA MAVERICKS!!!

View Profile
« Reply #267 on: 9 Feb 2006 - 23:03:20 »

İzmir'in en has en kral yerinden katılıyorum. Yani Karşıyaka'dan...
precarious
Full Member

gasol-howard-nowitzki

View Profile
« Reply #268 on: 10 Feb 2006 - 05:30:23 »

Karşıyaka'lıyım ama İstanbul'da Bahçelievler'de oturuyorum.Bu gidişle de bir daha İzmir'in yüzünü göremem herhalde..
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #269 on: 10 Feb 2006 - 07:24:17 »

ben ankaralıyım ama itü de okuduğumdan istanbul da ikamet etmekteyim ve ankaranın o sakin, telaşsız, rahat yaşamını oldukça özlüyorum[en azından benim oturduğum çayyolu civarı öyle yoksa kızılay falan çekilmez Smiley]
Pages: 1 ... 15 16 17 [18] 19
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Serbest Kürsü  |  Topic: Nerdensiniz ? « previous next »
    Jump to: