Welcome, Guest. Please login or register.
3 Apr 2020 - 21:46:58
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: N'olucak Bu Asist Ortalaması? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2  All
Author Topic: N'olucak Bu Asist Ortalaması?  (Read 6834 times)
kapitano
Guest
« on: 25 Feb 2003 - 20:13:03 »

ya istatistiklere bakıyodum şu an nba de en çok asist yapan payton ve 8.8 ortalama eskiden böölemiidi..
dertleşelim diye açtım isterseniz sileriz..
« Last Edit: 8 Jul 2005 - 00:33:54 by BabyShaq » Logged
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #1 on: 25 Feb 2003 - 21:06:35 »

eskiden stockton oluyodu genelde asist kralı.en az 11 yazıyodu maç başına.hatta bi kere 14 mü neydi sezon ortalaması.helal olsun be.ölüsü zaten 8 asist yapar stockton ın.biraz kassa payton u da geçecek yani.
bence sezonun en büyük hayal kırıklığı andre miller dır.

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2 on: 25 Feb 2003 - 21:14:53 »

birincisi bu entry'i başka bi şekil adlandırmak daha doğru olabilir.
ikinci ve önemli nokta ise bence ne olcak bu asist ortalaması demeden önce takımların bu seneki ve bi önceki toplam asist istatistiğine bakıp bir yorum yapmak daha doğru olacaktır. Ortalamalarda ciddi bir düşüş yoksa bu topun daha cok cevrildiğinin bir göstergesi olabilir. yok istatistikler düşüyo ise onunda farklı yorumları olabilir. fakat uzun uzadıya tartışılması gerekir bunun... sadece bireysel bazda incelememek gerekiyor yani...
Canco
Newbie
*

i Kiss U Babyyyy

View Profile
« Reply #3 on: 25 Feb 2003 - 21:20:34 »

assit ben her macda en cok dikkat ettiğim olaydır.
Kidd ide bu olayda seviyorum zaten
Ancak  bugun guardlar nedense eskisi gibi assit ortalamalarını acaip yapmak yerine normalde tutup sayı ortalamalarını yukseltmek için uğraşıyorlar.
Kidd de bunlardan ama bence onun bahaneside var yane takımını kazandırmaya calisior.. Smiley Smiley
Andre Miller zaten bu sene dokuldu.
Stocton artık yaslandı
J-Will son maclarda biraz duzelmeye basladi. Umarım böyle devam eder ve bu adam bir potansiyel assist makinası.
Umarım bu durum düzelir.

Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #4 on: 25 Feb 2003 - 22:09:22 »

asistin sayısı diil güselliği önemlidir benim gözümde...
kidd in hali ortada zaten .. ama sonuçta ben 3 tane göğüs pasıyla yapılan bi asisttense bi tane behind the backi tercih ederim..
sayı önemli değil benim için pozisyon oyunu okuma pasın werildiği adamın atletikliği fln önemli...
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #5 on: 25 Feb 2003 - 22:39:38 »

Geçen sene Kidd 10 küsür ortalamalarla Miller'ı geçememişti. Bu sene Kidd geçen seneki MVP olaylarından ötürü bencilleşmeye başladı gibime geliyo. Sayı atamadan MVP olamazsın muhabbeti vardı ya, elemanda müthiş bir asist düşüşü var da ben Miller'ı hiç anlamadım, Brand'le süper ikili olsunlar diye geldi, çok şey beklendi tam anlamıyla fos çıktı. Hem sayı ortalaması, hem asisti müthiş düştü. Geçen sene VGM'de vazgeçemiyorduk, bu sene daha 1 kere almadım mesela. Stockton da 40'ı devirdi. Hal böyleyken ortalık Payton'a kaldı.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #6 on: 26 Feb 2003 - 11:01:47 »

Miller'ın düşüşündeki sebep Clippers'a gidip dötü sermektir, Los Angeles yaşanacak şehir adam dinden imandan çıkacaktı Cavs'de.

Fakat Andre Miller bilmiyor mu ki sene sonu Los Angeles ona dar  gelecektir?
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #7 on: 26 Feb 2003 - 14:36:52 »

jwill harbiden duzelti baya kendini. dunku macta baya pas werdi we cok sekil paslar werdi. seneye asist ortalaması jwill in 13 olurr. buraya yazıorummm:

jwill in asist ortalaması seneye 13 olcak. (<<< yazdım)

the faz
Newbie
*

Beyaz Siyahi

View Profile
« Reply #8 on: 27 Feb 2003 - 01:11:26 »

yaw güzel demişsin de J will'in asist ortalaması 13 olursa top kaybı ortalaması da 7 8 olur. Gerçi bu sene garanti oynamayı da öğrenmiş ama kendini asiste ve istatistik yapmaya adarsa Memphis'den yollarlar   Wink

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #9 on: 27 Feb 2003 - 16:12:00 »

Arkadaşlar birde NBA da sayıya giden pası veren herkese asist yazılıyor. Yani buda bence pek asiste girmiyor yani. Sole bir adamı bomboş bırakacak rakibi sasırtacak ne olduğunu anlamayacağı paslar asist olmalı. Tabiki bir oyuncu sut atacağı zaman eline gelen topun duzgun olmasıda onemli ama bu o adama asist yazılması anlamına gelmez.

Yani diyorumki bu asis ortalamaları bence daha dusuk

Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 27 Feb 2003 - 18:57:01 »

herhalde turk istatistikçiler tutuyor nba in asist istatistiklerini ondan bu kadar düşük Grin
stocktonun da 14,5 asist ortalaması vardı bir ara, yuh yani! nası yapıyomuş ?
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 27 Feb 2003 - 20:10:03 »

türkiyedeki gibi her maç 6 ila 10 arası asist gözükmesindense fazla fazla olması göze daha hoş geliyo box score okurken. kendi adıma uygulamadan çok memnunum bizim ligimizdede olmasını isterim..
Arkadaşlar birde NBA da sayıya giden pası veren herkese asist yazılıyor. Yani buda bence pek asiste girmiyor yani. Sole bir adamı bomboş bırakacak rakibi sasırtacak ne olduğunu anlamayacağı paslar asist olmalı. Tabiki bir oyuncu sut atacağı zaman eline gelen topun duzgun olmasıda onemli ama bu o adama asist yazılması anlamına gelmez.

Yani diyorumki bu asis ortalamaları bence daha dusuk

Whizz7
Veteran
Sr. Member

View Profile
« Reply #12 on: 27 Feb 2003 - 20:34:25 »

yannıs nba dekilerde nba live 2003 teki gibi tutmuyolar asistleri...
yanılmıyosam türkiye'de adam driblingle savunma geçtiğinde asist sayılmıyo. yani kendi pozisyonunu yarattığında pas aldığı oyuncuya asist yazılmıyo. NBA da da bu böyle değil mi?
yanlış biliyosam düzeltin lüffen..
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 27 Feb 2003 - 21:51:33 »

Ya ilginç bu kadar düşmesi ama Nba de ki asist liderleri yani ilk 5 te olan oyuncular bu sene sanki biraz daha kendilerine oynuyorlar

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #14 on: 1 Mar 2003 - 18:34:35 »

yannıs nba dekilerde nba live 2003 teki gibi tutmuyolar asistleri...
yanılmıyosam türkiye'de adam driblingle savunma geçtiğinde asist sayılmıyo. yani kendi pozisyonunu yarattığında pas aldığı oyuncuya asist yazılmıyo. NBA da da bu böyle değil mi?
yanlış biliyosam düzeltin lüffen..

NBA ole değil abicim. NBA da adam set hucumunda koşsun koşsun perdeler falan sonra pası alsın zıplasın atsın sutu. Girince pası atana asist oluyor. Nerden atarsa atsın

Pages: [1] 2  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  NBA  |  Topic: N'olucak Bu Asist Ortalaması? « previous next »
    Jump to: