Welcome, Guest. Please login or register.
23 May 2017 - 11:50:52
Google
Pages: [1] 2 3 4 ... 10

 1 
 on: Today at 11:10:02 
Started by Sheed - Last post by BlackandWhite
O Efesin Hüseyin Beşok-Hidayet -Mehmet-İbrahim li omurgayı beklersek daha çok bekleriz.Maksat ne kadar parayı ne kadar doğru yere yaptığımız.
Ben zaten bir süre nba oyuncu falan yollayıp Hidayet Mehmet veya en azındna bir Ömer gibi kariyer yapacağımızada inanmıyorum.

Fenerin yaptığı iş ise çok büyük eze exe geçti.Tebrikten başka birşey düşmez bize.Futbolda nasıl Barcelona Real Madrid suyun başındaysa;burada da Türktakımlarının rahatsız etmez beni

 2 
 on: Today at 10:41:15 
Started by Sheed - Last post by riversking
Gençlere yatırım yapmak istiyorsa D-League mantığı ile anlaştığı yada dirsek temasında olduğu bir takım yok mu? Ona göndersin, gençler orada pişsin. Ben genel olarak FB camiasını hiç sevmem, hatta en haz etmediğim camia diyebilirim. Ama futbol, basketbol her yurt içi mecra haricinde kazanmasına, kupa getirmesine sevinirim.

Asıl hedef Euroleague Kupası ise gereken doğrular yapılmıştır. Eksik kalanlar için de yönetim kadrosunu belirleyip yatırımını yapsın işte. Koç ekibinin odak noktası farklı çok da haksız değiller.

 3 
 on: Today at 10:17:26 
Started by Gentoure - Last post by BlackandWhite
Kawhi yi Zaza sakatladıktan sonra zaten diğer maçlar formaliteden öteye gitmeyecekti ve ölye de oldu.En azından takım Kawhi varken diş geçirebileceğini göstermiş oldu GSW  ye
Manunda büyük ihtimal son maçıydı.Bizim gibi 30 a merdiven dayayan adamlar için çok ayrı yeri vardı.Önce Duncan gitti şimdi Manu. Parker ile Popovic kaldı geriyye eski Spurs ten

Yeni spurs için simmons tan bence çok iyi bir 6.adam olur;parkerda bi şekilde benche çekilebilirse ve free agentttan biri kapılabilirse seneye gene buralarda oluruz.Ötesi şu anda zor gözüküyor bir süperyıldız alınmadıkça

 4 
 on: Today at 09:07:22 
Started by Gentoure - Last post by reignman
goat muhabbeti uzerine cok guzel oldu bu mac. Hadi 2001 Shaq'le kıyaslanır da, Jordan ile aynı cumlede kullanırken dikkatli olmak lazım.

Olay subjektif kişiden kişiye değişir. Ama Jordan'dan Pippen'sız bahsederken de dikkatli olmak lazım. Hani izlemeyenler için isimden ibaret olabilir. Scottie Pippen kim ki diyebilirler.İzleyenler onun gibi bir adamı Kobe yada Lebron gibi adamların yanına verdiğin zaman nelerin değişebileceğini bilirler.Ben ama açıkca derim onsuz 6 kere şampiyon olamazdı. Bu ispat edilemez gibi gelebilir ama izleyenler de bunu bilir.

 5 
 on: Today at 06:58:15 
Started by ai#3 - Last post by McGiven
küfür yemişti maç anlatırken arkasındaki taraftarlardan bir ton (fb - gs maçı olması lazım), ismail'di diye hatırlıyorum bir başkası da olabilir.. lakin ya bu sene ya da bir önceki sene olmuştu olay.

http://www.haberturk.com/spor/basketbol/haber/913423-boyle-giderse-birakirim

yuh 3 sene olmuş

 6 
 on: Today at 06:41:22 
Started by ai#3 - Last post by blastrula
Ismail'in basina ne geldi?

 7 
 on: Yesterday at 22:13:36 
Started by Sheed - Last post by abay
Maalesef genç oyuncu yetiştirme konusunda çok kısırlaştık.95-96 jenerasyonunun en parlak adamı Kenan'a 3 yıl şans verdi Obra ama üstüne bir çakıl taşı dahi koyamadı.Berk zaten potansiyeli belli bir bench oyuncusu.Büyük umutlar beslenen Ömer'in kaçışı da Obra'yı küstürdü galiba. Maç sonu basın toplantısında "Hala hırslıyım.Pasaportlara bakmıyorum" dedi. Gelecek sezonlarda da gençlere çok şans tanımayacağını gösterdi bence.

Bak Cedi bu kadroda çok iyi iş yapar ama e

 8 
 on: Yesterday at 21:12:42 
Started by ai#3 - Last post by McGiven
abi ismail'in başına gelenleri de biliyoruz yani, taraftarlık öyle bir noktada ki, tarafsız anlatmaya çalışsan başına gelecekleri bilemiyorsun. adam, yanlışı doğrusu tartışılacak şekilde, nabza göre şerbet veriyor. ben ses kısık izledim başından itibaren, kafam rahat, zaten hep 5 liralık seyrediyorum.

 9 
 on: Yesterday at 21:08:19 
Started by Sheed - Last post by McGiven
türk basketbolcularla birlikte bir başarı olsaydı tabi ki daha manalı olabilirdi ama şişirilmiş ya da azımsanacak bir başarı olduğuna katılmıyorum abi ben, kaldı ki obradovic gibi bir adam bulmuşken gayet geleceğe yatırım yapılabilir. şu anda eldeki imkanlarla alınabilecek en büyük başarılardan biri bence kulüp bazında.

hiç sağa sola bakmaya gerek yok, hepimiz basketbolu profesyonel/amatör oynamış insanlarız burada. türk sporcu ahlâkı, yetişme tarzı, istediğin kadar yatırım yap yine de böyle bir arena için yeterli değil. şimdi ekeceksin ki gelecek jenerasyonlarda biçesin, kafa değişmeden olmaz. en basitinden, yeteneği falan geçtim, mirsad'ın hırsını bile hiçbir yeni basketbolcuda göremiyorum ben şahsen. ha, eskisi kadar da takip etmiyorum açıkçası ama izlediğim kadarıyla bunu söyleyebilirim. yanılıyorsam düzeltin.

yapacak bir şey yok, bence fenerbahçe kısa vadede başarı nasıl gelir bunu çok güzel gördü, obradovic ile talih kuşuna konup gerisini de başarı gelecek şekilde tamamladı ve istediğini aldı. tebrikler.

 10 
 on: Yesterday at 17:20:27 
Started by ai#3 - Last post by OscarRE
ben samimi olmadığı, prim toplamak için bilerek yaptığını düşünüyorum. biz rahatsız oluyoruz belki ama eminim birçoklarının hoşuna gidiyordur.

bugün ekşisözlükteki filan yorumlara bakınca işe yaradığını görüyoruz. ben de maçı izlerken şunu düşündüm: oldu da tarafsız anlatmaya çalıştı. olimpiakos'a hakkını verdi, takdir edilmesi gereken yerde takdir etti, hakem kararlarını objektif yorumladı filan. bir daha televizyonda maç anlatamazdı herhalde.

ama olayın alp'in üstteki yorumundaki gibi gerçekleştiğini hatırlayıp normale döndüm sonra.

Pages: [1] 2 3 4 ... 10