Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2017 - 01:15:37
Google
Pages: [1] 2 3 4 ... 10

 1 
 on: Yesterday at 10:28:41 
Started by Gentoure - Last post by Ilkkan
o değil lig bitti, draft oldu neredeyse yeni sezon başlayacak ama hala normal sezon ödülleri verilmedi. bu yeni uygulama çok kötü oldu.

 2 
 on: 23 Jun 2017 - 10:56:59 
Started by abay - Last post by OscarRE
porzingis'in takas edilmesi bana da mümkün gelmiyor ama yine de adamla ilgili söylenti çıkmış olması bile new york knicks için problemdir. franchise yıldızını bulmuşsun, unicorn denen doğa harikası bir bir adam var elinde, nasıl oluyor da haberler çıkınca phil jackson çıkıp "saçmalamayın ne takası" demiyor? oyuncuyu memnun etmek, pohpohlamak için hiçbir çaba sarf edilmiyor. hakikaten phil'in new york'u sabote edip başka bir yere gitme ihtimali beni korkutuyor.

evan turner'ın birkaç gün önce attığı tweet ilginç:

Evan Turner ✔ @thekidet
Question: if you were in Phil Jackson's shoes and Ms. Buss said that she would get back w/ u if u trade Porzingas to the lakers, would u?

bu evan turner'da inanılmaz bi insider potansiyeli var, sürekli dedikodu tweetliyo. ilginç bi herif, boş yazmıyo genelde.

 3 
 on: 23 Jun 2017 - 10:18:53 
Started by abay - Last post by Tspark
Sizin bu Phil Jackson, böyle söylemesi zor, değişik isimli adamları pek seviyor. Porzingis, Kuzminskas, Ndour, şimdi de Ntilikina.

 4 
 on: 23 Jun 2017 - 03:35:50 
Started by abay - Last post by riversking
Ainge biz 1. picki takas etmiş olsak bile ilk sıradan seçeceğimiz dediği oyuncu Tatum'muydu yani? Dallas'ın Dennis'i seçmesiyle Sacto'ya Fox'tan sonra takım arkadaşı Monk da kaldı. Bakalım seçeceklermi?

Zach Collins'i seçtiler sanırım Blazers'a 15, 20 pickler karşılığında takas oldu. Monk da Hornets'e kaldı. Draftın stealı oldu bana göre tabi.

 5 
 on: 23 Jun 2017 - 03:30:47 
Started by abay - Last post by riversking
Tahmin edildiği gibi Frank Ntilikina'yı seçtik. Hayırlısı olsun. Şimdilik Butler - Wolves dedikodusu dışında pek hareket de olmadı

 6 
 on: 23 Jun 2017 - 00:09:45 
Started by abay - Last post by riversking
Dedikodular ayyuka çıktı ama yine de Kris'i istese bile takas edemeyecek düşüncesindeyim.

Ben Kris'in özel bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama şampiyon kadro için şu anda anca 3. opsiyon olabilir. Mesela GSW'de KD ve Curry'den sonraki gibi. Kontratı bittiğinde daha değerli olacak muhtemelen ama 1. Opsiyon yani franchise player zor gibi geliyor.

Drafttan gelecek Monk ile iyi ikili olabilirler. Üstlerine de ilerde bir FA süper yıldız ile iyi bir kadro oluşabilir. Phil yapar mı? Çok zor!

 7 
 on: 22 Jun 2017 - 23:47:51 
Started by abay - Last post by abay
Spurs LMA'dan hele LMA Spurs'ten hiç memnun değilmiş. Takas kaçınılmaz diyorlar. Hadi hayırlısı.

 8 
 on: 22 Jun 2017 - 22:35:49 
Started by abay - Last post by abay
Phil kafayı itaatsizlik mevzusuna takmış durumda belli ki ve ciddi ciddi düşünüyor Kris'i takas etmeyi ve hatta Phil arıyormuş diğer takımları.

Mesela Boston'dan Jaylen Brown+Crowder+bu yılki 3rd pick+seneyeki Brooklyn pickini istemiş.Yani yuh tabi ama eğer veriyorsa Ainge,hemen kabul ederim şahsen. Üç tane top-3 pick ve Crowder gibi sağlam bir parça karşılığında kulübün tapusunu bile veririrm. İsterse Melo'yu da veririm.

 9 
 on: 22 Jun 2017 - 15:08:47 
Started by abay - Last post by abay
Phil gördüğüm en büyük troll galiba ve hala 90'lardaki gibi medya üzerinden ayar vermeye çalışıyor. MSG network için yaptığı röportajda net şekilde bunu belli ediyor. "Bir oyuncu sezon sonu toplantısına gelmezse dedikodusu çıkar" diyor, "35 yıllık front office hayatım boyunca hiçbir oyuncu bunu yapmadı" diyor. "Özel bir oyuncu, bir unicorn, onu takas etmeyi düşünmüyoruz ama telefonlar geliyor ve biz de dinliyoruz.Onu ne kadar çok sevsek de takımın iyiliği için gereken neyse onu yaparım" diyor. "Top-4 pickler ve 2 adet ilk 5 oyuncusu teklif edilirse neden olmasın"  bile diyor. Suns ile bahsi geçen takas senaryosu bile Kris'e ayar. Fourth+Chriss+Bender deniyor. Kris'in geçen sene neredeyse kavga ettiği adam Chriss.

Zaten bu istediklerini veremez kımse, Kris 'in abisi de "Takas olursa kontratını tamamlar, free agent olur ve geleceğine kendi karar verir" diye açıklama yaptı. Hem Phil'in sözleşmesi bittiğinde Kris hala burada olacak. Olay tamamen ayar vermeye odaklı.

 10 
 on: 22 Jun 2017 - 10:51:11 
Started by abay - Last post by riversking
Bugün draft olacak hemen öncesinde şuraya not edeyim, ileride bakarım. Ben olsam eğer başka bir atraksiyon olmayacaksa Malik Monk'u draft ederdim. Seçeceğimiz yer itibarı ile en çok potansiyelin onda olduğunu öngörüyorum.

Pages: [1] 2 3 4 ... 10