Welcome, Guest. Please login or register.
26 May 2020 - 18:14:17
  Show Posts
Pages: 1 ... 29 30 31 [32]
466  Pano / NBA / Re:Tüm Dallaslılar İçin!!! on: 10 May 2003 - 15:33:59
Ya işe mantıklı bakmak lazım. Şimdi Sacramento'nun ilk beşi nolur
c - Divac
pf - Keon Clark
sf - doug christie
sg - Stojakovic
pg - Bibby ya da Bobi Ceksın (ikisi de aynı kapıya cıkıo bence:)

simdi bu kadrodan bizim pota altını yanlarını sağını solunu ve üstünü kimler mahvedebilir. Keon Clark, Divac (ki hic zannetmiyorum) ve az bişey doug christie.
OK. Divacı durdurmanın zor olacağını zannetmiyorum zaten bir hayli yaşlı. Bradley ya da LaFrentz durdurabilir. Doug Christie; Onu da durdururuz (di mi?) Ve bütün iş Keon Clarkı durdurmaya kalıyor. Bu heriften nefret ediom. Herif normal sezonun iki maçında da son saniye de Mavs'ı altüst etti. (eşşek seni eheh) Bu herifi bizden kim tutacak. Nowitzki. Peki Nowitzkinin defans özellikleri nasıl? Pek iyi sayılmaz. o Yüzden bizimkiler baya bi Keona odaklanacaklar. Bu arada adamlarını da boş bırakmazlarsa (özellikle Stojakovic!!!) bu seriyi almamız hic de rüya olmaz.

(Not: Kings'i normal sezonda deplsamanda yenmiştik:( Mesaj yerine gider inşallah...)
467  Pano / NBA / Re:Tüm Dallaslılar İçin!!! on: 10 May 2003 - 14:31:15
 Amaan dediine sey bak ha Webber olsa kaç yazardı be (yazardı di mi eheh Grin ) Gerçekçi olursak harbiden de iyi oldu. Şimdi geriye bi Keon Clark kaldı onu da halledersek final, finalde spursu yenmek kolay Smiley))) Sonra da ilk yüzük!!!
468  Pano / NBA / Re:Tüm Dallaslılar İçin!!! on: 9 May 2003 - 23:48:43
Saolun beyler hepinize teker teker teşekkür ederim yazılarınızı eksik etmediğiniz için (batug abüü seni de bekleriz Grin ) Benim bazılarından bir isteğim olacak. Daha bu forumda yeniyim ve kimler kimdir pek bilmiom. O yüzden burayı okuyanlardan yardım istiom. OK. Bu soru forum yöneticilerine gidiyor. Neden her takıma ayrı bir bölüm hazırlamıyorsunuz? Yani bu işlerden annamam pek ama böle bişeyin yapılması imkansız mı? Yapılsa güzel olmaz mı? OLur mu? Bence olur Grin
469  Pano / NBA / Re:En sevmediğiniz 5 oyuncu on: 8 May 2003 - 19:29:15
1- Kobe Bryant
2- Shaq
3- Yao Ming
4- Gary Payton
5- Madsen
470  Pano / NBA / Re:Tüm Dallaslılar İçin!!! on: 8 May 2003 - 19:23:10
Ben Wallace diyen arkadaşı yürekten kutlamak istiyorum. Gerçekten de bayaa mantıklı yaklaşmış olaya (diil mi) Bir de simdi soracağım konuyu bilen bazı arkadaşlardan yardım istiyorum. Seneye free agent olacak kayda değer insanlar kim? Bi solerseniz çok sevinirim. Benim bildiğim bi Jermaine Oneal var.
Bu arada takım hakkındaki yorumlarınızı eksik etmeyin de bilelim kimler ne istiyor Cool
471  Pano / NBA / Re:Tüm Dallaslılar İçin!!! on: 7 May 2003 - 20:58:29
İyi güzel demişin tspark kardeşim ama bi duşun bu üçlüden hangisini atabilirsin ki. Nowitzkiyi hemen ele bi kere, Nash'e gelelim;bence NBA'in en iyi guardlarından biri. Ha belki finley cıkartılabilir (yani en azımdan kendi kanımca:) Ama finley bile bu üçlü halkanın eksiklerini gidermek içi birebir. Bence su Raef LaFrentz hıyarını cıkartalım onun yerine piyasada tonlarca super savunmacı var yaw!!!
472  Pano / NBA / Dallas Mavericks on: 7 May 2003 - 19:59:59
Selam beyler. Konu başlığından fanatik bi Dallas'lı olduğum anlaşılıyodur heralde Grin Neyse hemen konuya geçiyorum. Sezon başından beri dioz yaw bu takım belki de NBA'in en iyi hücum yapan takımı ama savunma yol geçen hanı diye. Gerçekten de savunmamız kötü hepimiz ne yazık ki bunun farkındayız (Zaten bi Marc Cuban diil Shocked) Peki Dallaslılar soruom. Sizce hangi oyuncu (istediğinizi yazabilirsiniz) bizim savunma sorunumuzu çözer?
Pages: 1 ... 29 30 31 [32]