Welcome, Guest. Please login or register.
16 Sep 2019 - 05:31:32
  Show Posts
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 181
31  Basketbol / 2015 Playoff Eşleşmeleri / Re: (1) Atlanta Hawks vs. (5) Washington Wizards - Doğu Yarı Finali on: 16 May 2015 - 09:54:06
vay arkadaş saniyenin binde biriyle seri mi kaybedilir??  çok yazık olmuş
32  Basketbol / 2015 Playoff Eşleşmeleri / Re: (2) Houston Rockets vs. (3) Los Angeles Clippers - Batı Yarı Finali on: 15 May 2015 - 10:38:11
Harden ve devasa egosu kenarda oturunca Houston maçı aldı.  Maaşını bizim ödediğimiz Josh Smith ve Dwight Howard boyalı alanı dar ettiler Clippers'a. epik bir son periyot oldu gerçekten.
33  Basketbol / Los Angeles Clippers / Re: Haberler on: 21 Apr 2015 - 20:00:41
Clippers isminden çok LA markasını öne çıkaran bi logo çalışması olmuş. Los Angeles'in yeni krali biziz diyorlar heralde.
34  Basketbol Dışı / Formula 1 / Re: F1 Fantezi Oyunu - 2015 on: 13 Apr 2015 - 10:09:52
- 28  uu beybiii 

Manor'lara talim edicez artık.. 
35  Pano / Duyurular ve İstekler / Re: Baba Oluyorum on: 3 Apr 2015 - 23:51:32
oooo sayın Ormancı..  )  tebrik ediyorum.. çok sevindim))  yakışır sana kız babalığı..
36  Basketbol Dışı / Formula 1 / Re: Formula 1'den Son Haberler on: 6 Mar 2015 - 17:45:53
geçici hafıza kaybı yaşadığı doğru..   avusturalya GP'ye katılmama sebebini de kendi twitter hesabından açıklamıştı.  doktorlar 21 gün içinde ikinci bir darbe daha alırsa kötü sonuçlar doğma riskine karşı izin vermemişler. bu da aslında ciddi beyin sarsıntısı geçirdiğini doğruluyor.
37  Basketbol Dışı / Formula 1 / Re: F1 Fantezi Oyunu - 2015 on: 2 Mar 2015 - 15:56:11
evet grupta kim kimdir karıştı baya...  ben "ranault rules"  geçen sene yeni kurallar benim de performansımı etkiledi.. bu sene kış testlerini çok iyi geçirdim.. sağlam geliyorum  fast car

 
38  Basketbol / Oklahoma City Thunder / Re: Gecenin Maçı 2014 - 2015 on: 25 Feb 2015 - 17:19:10
karakteri ile ilgili bahsettiğim defo tövbe etmesi yada yaşam biçimini değiştirmesi yada bir cemaate katılması falan değil.  bunlar insanın en doğal haklarıdır ve kaç yaşında olduğu da kimseyi ilgilendirmez.

benim bahsetmeye çalıştığım defo kolay etki altına girmesi ile alakalı. bu etki altına girdiği kişiler ailesi oldu, menejeri oldu şimdi de cemaat.  yarın allah bilir kim olur?.  bu insanlar da zarar verdiler ona.  şimdiye kadar hep dört ayak üstüne düştü ve hemen her yanlışı ona sonuçta doğru bir şekilde yansıdı.  ama geçen başka bir topikde de söylediğim gibi nereye kadar?.  bu oklahama bence onun için kaçırmaması gereken çok önemli bir şans. 
39  Basketbol / Oklahoma City Thunder / Re: Gecenin Maçı 2014 - 2015 on: 25 Feb 2015 - 13:44:45
Ve medyanın nasıl satılmış ve şerefsiz olduğunu geçen yine gördük. Gazetede aynen şu yazıyordu arkadaşım gösterdi ne alaka diye "Enes kanter Utah'ın deplasmandaki maçından sonra takım uçağına binmedi. Utah için artık oynamayacağını belirterek takasını istedi. Sonra da Fettullah Gülen'in yanına gittiği belirtildi"

Ya Gülen'in bu haberde ne iş var? Amaç farklı tabi. Çocuk cemaatçi olabilir. Ulan cemaate Amerikaya gidince mi girdi Enes? Nedir amacınız?

bahsettiğin gazete hangisi bilmiyorum ama olay bu şekliyle önce amerikan medyasına yansıdı. Hatta SI.com'da kelimesi kelimesine aynı ifadelerle çıkmıştı takım içinden insider bir dedikodu diye. Elbette kimse kimsenin inancına karışamaz , isteyen de istediği cemaate üye olur ama daha 23 yaşını doldurmamış bir gencin bu kadar kısa sürede bikinili kızlarla havuz partisi yapma aşamasından, cemaat toplantılarını kaçırmama seviyesine gelmesi karakteriyle ilgili bir defoyu da göz önüne seriyor bence..
40  Basketbol / Oklahoma City Thunder / Re: Haberler on: 20 Feb 2015 - 17:47:30
tam anlatamadım..

elbette Enes ebatlarında bir adam her halukarda NBA'de iş bulur kendine..

benim kastettiğim Enes'in ondan beklenilen potansiyeli göstermek için son şansı. artık arkasına saklanılacak bir bahane yok. o beklentileri de aslında kendisi yarattı. daha nba'e bile gelmeden kendisini kimlerle kıyasladığını hatırlayın..   artık o beklentileri karşılayan adam olduğunu ispat etmek zorunda.
41  Basketbol / Oklahoma City Thunder / Re: Haberler on: 20 Feb 2015 - 17:02:37
dün gecenin en karlı takımlardan biri thunder.. 

verdikleri adamlarla ilgili bir kayıpları yok.  jackson zaten sezon başından beri sorunlu, alp'in söylediği gibi takımın kimyasını bozan bir adam. starter pg olmaktan başka bi derdi yok. şmdi geldi bakalım detroit'e bu amacına ulaştı ama jennings iyileşince neler olacak göreceğiz. bir saatli bombayı koyduk takımın ortasına..  thunder'a dönersek ikinci olarak da perkins'ten kurtuldlar ki zaten epeydir uğraştıkları birşeydi..

aldıklarına gelince.. bana sorarsan tam kadro bir bench sahibi oldular.  jj tam bir backup oyuncu.  bizdeyken ilk 5 başladığında rakamsal olarak daha iyi istatistik yapmış gibi görünse de jenning'in arkasından second unitle beraber oynadığında kesinlikle daha faydalı ve etkili idi. zaten iling 6.adamlığını kazanmış bir oyuncunun benchden gelme konusundaki başarısını tartışmaya gerek yok. evladım singler biraz istikrarsız bir şutör olsa da 3 numara da iyi bir katkı verir ve her zaman için bir 3lük tehdidir.  Enes'e gelince artık bu NBA'de son şansı. iyi oynadığı bir önemde takasını istedi ve olabileceği en iyi yere geldi.  burda tutunması lazım. kafasını bütün diğer saçmalıklardan toparlayabilirse ilk 5 e bile yerleşir hatta Adams geldiğinde onu da kesebilir. 

kaan kural ve orkun potacast'te Presti için - haklı olarak-  takas konularında başarısız diyorlardı..  ama bence olabilecek en iyi hamleleri yaptı.. 
42  Basketbol Dışı / Müzik / Re: Eurovision Şarkı Yarışması on: 13 Feb 2015 - 20:28:49
kazanırlarsa ne olacak?
43  Basketbol Dışı / Televizyon / Re: Breaking Bad on: 2 Feb 2015 - 19:20:53
breaking bad'in efsane karakteri saul goodman başlı başına dizi olarak çıkıyor karşımıza yakında..  yapımcısından yönetmenine kostümcüsünden yazarına ekip nerdeyse aynı ekip..  dizi daha walter white ortaya çıkmadan önceki dönemleri anlatacak ve anladığım kadarıyla oraya doğru bağlanacak..  bece saul goodman başlıbaşına bir dizi karakteri olmaya çok yatkındı zaten..  8 şubatta ilk bölüm yayınlanacakmış.. merakla bekliyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=9q4qzYrHVmI
44  Basketbol / Fantezi Oyunlar / Re: NFL Fantezi Ligi on: 25 Dec 2014 - 23:10:30
her hafta takım kurup iyi de takip etmeme rağmen sonuncu oldum..  ok kötü bir sezon geçirdim..  draftta 8. sıradan seçmek çok kötüymüş.. bir de buna duygusal davranıp stafford'u ilk turda seçmem eklenince  doğru dürüst bir seçimi anca 16. sırada yapabildm..  gerçi ilk hafta çok iyiydi.. ama ondan sonra hiç istikrarlı olamadım.yaptığım hamleler de çoğunlukla bir işe yaramadı..

bu sezonu unutup önümüzdeki sezonlara bakıcaz artık..

Emsi'nin finali kaybetmesi büyük süpriz.. Ramazan'ı tebrik ediyorum hem yarı final hem de finalde favori takımları yendi.  hem Mert hem de Emsi çok iyi bir sezon geçirmişlerdi..
45  Basketbol / Detroit Pistons / Re: Gecenin Maçı 2014 - 2015 on: 10 Dec 2014 - 13:56:30
bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil..   bu sene hiç bir maç seyretmedim seyretmeyi de düşünmüyorum sadece özetlere bakıyorum ve ordan bile herşeh çok net belli.. bize karşı hucmda fazla değil 3 kere top çevirseniz boş atış bulabiliyorsunuz. savunma bu kadar dağınıkki kimse neyi nasıl yapacağını bilmiyor..  takımlar 1-2 top çevirip ya boş şut buluyorlar yada harika bir missmatch yakalıyorlar.  geçen seneler ya dumarsa ya koça sövüp rahatlıyorduk şimdi onu da yapamıyoruz.  yok gm/koçumuza zaman verelim diyoruz ama içimizde patlıyor..

diğer profesyonel takımları iyi giderken detroit seyircisinin de pistonsla ilgilendiğini söylemek de pek mümkün değil..  senelerdir alay mazlzemesi olmuş Lions bile play-off takımı oldu hatta contenderlıığa soyunuyor pistons'ın hali içler acısı.. 
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 ... 181