Welcome, Guest. Please login or register.
7 Jun 2020 - 13:57:37
  Show Posts
Pages: [1] 2 3 4
1  Basketbol / NBA / Re: NBA - TV Yayınları on: 16 Oct 2016 - 18:23:46
Merhaba. Tv8 gecen sezon ne zamandan beri yayinlamaya basladi hatirliyor musunuz. Her gece bir mac veriyor muydu, yoksa haftada 1-2 mac miydi? Bu sene yayinlarlar mi her gun bir mac acaba?

Su acidan soruyorum. League pass yerine, digiturkten gece mac kaydetmeyi dusunuyorum. Gerci yetkiniz yok diyor ama. Digi musteri hizmetleri dusuk hafizali usb takitiniz diye oyle yaziyodur, 50 gb civari bisey takin kaydeder dedi. Onu deneyecegim.
2  Basketbol / Golden State Warriors / Re: Offseason 2016 - We'll be back on: 4 Jul 2016 - 21:22:52
valla benim çok hoşuma gitti. profesyonel hayatta romantiklik bana göre değil. adam başarı istiyor yüzük istiyor. haliyle en iyi seçeneğe gidiyor. hiç bir takım hiç bir oyuncunun babasının değil. ailesi falan da değil. o yüzden takımdan ayrılmasına hak veriyorum. rakiplerine katılması iyi olmamış ama dediğim gibi bu adamlar profesyonel. kaldı ki şampiyonluklarda final mvp'si bu adam olursa tarihin en iyi takımının lideri olmuş olacak. bir de bu açıdan bakmak lazım.

tarihin muhtemelen ilk big 4'u geldi böylece. cavs ve spurs bir şeyler yapmazsa elini kolunu sallaya sallaya şampiyon olurlar. cavs en azından şu love denen maldan verim almayı sağlaması lazım.

normal sezon rekorunu zorlayacaklarını artık düşünmüyorum. zorlamadan gelirse o ayrı. muhtemelen 73 bile yapamazlar bu sezon.

son olarak shaq-kobe-malone-payton'lu lakers finallerde neredeyse süpürülüyordu. bunu akıllarında tutmaları gsw için iyi olacaktır.
Prime doneminde olan 4 oyuncu bir arada. Emeklilik oncesi degil.

Bunu da veto etsinler.

League pass almaya gerek yok, finali izleriz belli ne de olsa.
3  Basketbol / Golden State Warriors / Re: Offseason 2016 - We'll be back on: 4 Jul 2016 - 20:47:35
Her 'kaynak'tan pesi sira durant zu gsw haberleri geliyor. Muhtemelen durant'in golden state'i sectigini acikladigi bir sabaha uyanicaz.
Durant de gsw in yardim cagrisini gozardi edemedi ve kendisi olmadan hic bir sey elde edemeyen warriors'a basari getirebilmek umuduyla katildi. Okc yi zaferden zafere yasayan bu aslan yurekli adama helal olsun diyorum. Basari mucadeledir, basarmak mucadele etmektir, zorluklarin altindan kalkabilmektir. Bunu bir kez daha gosterdi dunyanin en iyisi.. bravo kd. Tarih basarisizliklarla dolu golden state camiasini normal sezonda 83 galibiyete tasimani yazacak.
4  Basketbol / Golden State Warriors / Re: Offseason 2016 - We'll be back on: 4 Jul 2016 - 01:20:40
Her 'kaynak'tan pesi sira durant zu gsw haberleri geliyor. Muhtemelen durant'in golden state'i sectigini acikladigi bir sabaha uyanicaz.
5  Basketbol / 2016 Playoff Eşleşmeleri / Re: (2) San Antonio Spurs vs. (3) Oklahoma City Thunder (Batı 2. Tur) on: 7 May 2016 - 16:14:53
Hep önde götürüp son çeyrek abuk subuk inanılmaz şutlarla deplasmanda geri düşüyosun, üstelik rakip ritim ve tempoyla yaşayan oklahoma. bi daha ayağa kalkıp yeniyosun. helal olsun.
6  Basketbol / NBA / Re: Bilmediklerim??? on: 9 Apr 2016 - 23:38:13
Utah-Houston aynı derecede bitirirse kim üstte oluyor. Sezon içi 2-2. Kıstas ne?

Buna paralel, nba.com'da şu yazıyor:

"

 İki takımın eşitliği durumunda sırası

    iki takımın maçlarındaki galibiyet yüzdelerine bakılır.
    İki takım da aynı konferansta ise takımların kendi bölgelerindeki takımlara karşı almış oldukları galibiyet yüzdelerine bakılır. (Eğer eşit durumda olan tüm takımlar aynı konferansta ise).
    Takımların kendi konferansları içindeki takımlara karşı almış oldukları galibiyet yüzdelerine bakılır.
    (normal sezonu kendi konferansında playoff pozisyonunda eşit puanda bitirmiş olan takımlar da dahil edilerek) takımların kendi konferanslarında playoff hakkı kazanmış takımlara karşı almış oldukları galibiyet yüzdelerine bakılır.
    (normal sezonu kendi konferansında play-off pozisyonunda eşit puanda bitirmiş olan takımlar da dahil edilerek) diğer konferansta playoff hakkı kazanmış takımlara karşı olmış oldukları galibiyet yüzdelerine bakılır.
    Daha iyi avaraja (attığı basket ile yediği basket arasında en fazla net fark) bakılır.

"

İkili averaj yok mu? Yani sezon içi aradaki 4 maçın atıyorum 3'ünü kazanan üstte olmuyor mu? Buna dair bir ibare göremedim de.

7  Basketbol / Boston Celtics / Re: Durant to Boston? wtf dude??? on: 30 Mar 2016 - 23:59:09
Beyler bi hesap da Lakers için mi yapsak Sad Biz umut ederiz mitch yapar diyerek Cousins-Durant hayalleri taşıyoruz.
8  Basketbol / Boston Celtics / Re: Durant to Boston? wtf dude??? on: 26 Mar 2016 - 02:12:50
Keşke bu postlarınızı mitch de okusa Sad

Keyiften sigara yaktım, umutlandım bi an.

Bu yaz Los Angeles semalarına, Durant-Cousins güneşi doğsa..
9  Basketbol / Boston Celtics / Re: Haberler on: 18 Mar 2016 - 00:29:22
Nacizane bir Lakers taraftarı olarak, benim de Cousins-Durant hayalim var.
10  Basketbol / Basketbol Diğer / Re: NBA 2K16 on: 1 Mar 2016 - 03:57:25
Nba 2k15 ps3.

Aranızda elinden çıkarmak isteyen veya satmak isteyen varsa bana mesaj atabilir mi?
11  Basketbol / NBA / Re: NBA - TV Yayınları on: 27 Feb 2016 - 14:23:09
İş/Okul sebebiyle gece kalkıp maç izlemek pek mümkün olmuyor çoğu zaman. Ben league pass alırdım, sebebi de skoru öğrenmeden akşam eve gelip maç izleyebildiğim için. Şimdi tv8'in yayınları alması güzel. Ama yayın akışı bu kadar dolu bir kanalın maç tekrarını gün içinde yapacağını sanmıyorum. Nba tv'nin de kablolu, teledünya vs gibi platformlara da katılmasını isterdim, ama onu da etkilemeyecek bu durum.
12  Basketbol / NBA / Re: League Pass Broadband on: 22 Jan 2016 - 22:20:58
Selamlar. Askerden geldiğimden çok uzak kaldım.

Geçen sene 3 4 kişi lp alabilme (daha ucuza) imkanı vardı, bu sene de var mı o? Allstar zamanı veya sonrasında fiyatı düşer mi sizce? İnanılmaz artmış fiyatı.
13  Basketbol / New York Knicks / Re: Off-season 2015-Silver Topları Ayarladı on: 4 Jul 2015 - 00:23:53
Porzingis için de güzel bir kadro bence. Kendisini gösterebilmesi için.
14  Basketbol / NBA / Re: Bilmediklerim??? on: 2 Jul 2015 - 16:17:49
NBA'deki bütün takımlar aşırı kar mı ediyor? Yani cap'in bi alt sınırı var, ödeyeceksin bu parayı deniyor. Peki. Cap arttığında bu taban da artacak. Ama sanki öyle bir durum oluştu ki; takım sahipleri paradan boğulacak konuma gelmiş, önlerindeki harcama kısıtlaması kalkınca da dökülmeye başlamışlar gibi. Kimseye mi koymuyor bu seviyede paraların ödenecek olması?
15  Basketbol / Mock Draft, NCAA & Offseason / Re: Takas söylentileri ve son durum on: 1 Jul 2015 - 14:08:40
Davis "kalıyorum" diyerek twit atmış, ben 145 m'a ismimi pelikan yapardım Smiley

biz de lma ve de andre jordan için bastırıyoruz.

hayaller ise love.
Pages: [1] 2 3 4