Welcome, Guest. Please login or register.
19 Sep 2018 - 08:24:10
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Los Angeles Lakers  |  Topic: Haberler 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 150 151 152 [153]
Author Topic: Haberler  (Read 390523 times)
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #2280 on: 14 Feb 2018 - 12:10:32 »

Herhangi bir LeBron takımında Ball önemli parça olamaz.

Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #2281 on: 2 Jul 2018 - 14:02:10 »

Lebron Lakers'la 4 yillik anlasti. accordıng to Woj.

Şu haberin yazılmadığı bi batug olmamalı be yahu. Şeker'e buradan laf atamayacaksam neden ha, neden!!!

PS: Paul George'un fake güzeldi ama onu da atlamayalım. Cheesy
« Last Edit: 2 Jul 2018 - 14:14:50 by Gri Gandalf » Logged

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #2282 on: 3 Jul 2018 - 01:23:33 »

James geldi eyvallah da lavar'in yetmezmis gibi ustune gelen mcgee, lance stephenson ve rondo nedir? Showtime lakers derken biz baska seyler dusunmustuk. Ne yapacaksiniz bu adamlarla tv programi mi? Yapacaksaniz ben size her bolum icin konuk oyuncu tavsiyesinde bulunayim: nick young, beasley, artest, deshawn stevenson, varejao, rodman... Sezon finali ozel konugu ise ustad jr smith. Sahneye ilk ciktiginda etraf dumanlarla dolu olacak ama efekt degil.

Su an cidden takim cavs'ten kotu hale geldi. Hayir ustune sut atan adam kalmadi. Zaten bu donemde sutor olmayan takima yer yok. Ustune james'in oldugu bir takima boyle tuglacilari aldiniz. Bakalim ne yapacak magic merak ediyorum. Bir bildigi vardir heralde.

James'in lakers'a gelisi ilginc oldu cunku 35 galibiyetli play-off yapamamis bir takima geldi ve yanina hic bir superstar gelmedi. Miami de kotuydu ama hem bundan iyiydi hem de ustune bosh gelmisti. Yetmezmis gibi batiya geldi. Umarim o "batiya gelmeyi gotu yemiyor" lafi da bu sayede biter (aynen zeki kardesim adam bati sampiyonunu yenip sampiyon olmak istiyor ama batiya gelmeye yemiyordu).

Bu kontratla sadece takimdan alinan parayla en cok kazanan oyuncu oldu. İsin ilginci 367md kazanmis fakat ayni zamanda toplamda kazandigi 1 milyar dolari gecmis oldu. Yani tam anlamiyla kontrat disinda cok daha fazla kazaniyorlarmis. Yaklasik 2 kati. Hele ki cleveland gibi amerikanin yozgatinda degil de buyuk sehirlerinde oynayanlar daha da fazla kazaniyordur.

Kocu kendisiyle ayni sene draft edilmis bir oyuncuydu. Lue ile de karsilikli oynamisliklari vardi ama boyle akran degillerdi.

Bu imzayla da lakers taraftarinin gercek takim taraftari olmakla alakasi olmadigi anlasildi. Lakers dedikodulari ciktigindan beri etrafta surekli yok gelmesin yok loserin teki yok burayi da batiracak yok 40 yildir tuttugum takimi birakirim bilmem ne falan... Senin takimina dunyanin en iyisi geliyor ve bu adam takiminla hicbir sorun yasamamis bir oyuncu. Bu adami istememenin en ufak  bir mantigi olabilir mi? Bak ufacik bir mantigi? Senin sevinc cigligi atman lazim sevincten havalara  ucman lazimken sen takimda istemiyorsun oyle mi? Hayir bu kadar belli etmeyin takim taraftari olmadiginizi. Herkes biliyor sehri icin hollywood icin renkleri icin degil de kimin icin tuttugunuzu. İsin komigi kobe bile nefret etmiyor adamdan. Bu soylediklerim tabii ki james takima gelince sevinenlere degil.

En cok da heralde bu durum nba'in isine yaradi. Kismen de olsa boston-lakers rekabeti geri dondu. Kismen diyorum cunku boston super bir takim ama lakers da hala eksiklikler var. En azindan bu sene. Finale cikmasi da cok zor duruyor. Hatta kawhi bile yetmez. Malum karsilarinda gsw var. En azindan normal sezonda guzel maclar izleriz. Hele ki boston-lakers rekabeti ustune james vs kyrie rekabeti de var. Obi-wan vs anakin. Obi-wan'i da hic sevmem gerci.

Simdiki sezon muhtemelen anca play-off yapip konferans finali yapmadan elenecekler.

Spurs de tok satici olayinin bokunu cikardi. Bu kadar cok naz yapmalari simdilik ters tepti gibi gozukuyor. Kawhi'yi alabilecek cap'leri yok gibi duruyor lakers'in ama kawhi'in da tek istedigi takim lakers. Bu yuzden mecbur seneye gidecek. Simdi verselerdi ellerinde 1-2 tane genc yetenek olacakti ama simdi o da yok. Elleri bombos olacak. Niye boyle yaptilar anlamadim. Hele ki spurs gibi efsane bir organizasyona ve koca sahip bir takim. Bir bildikleri vardir heralde.

Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #2283 on: 3 Jul 2018 - 22:33:31 »

Eğer yan parçalar bu şekilde olacaksa Lakers'ın Houston ve Golden State'i elemesi için 1 değil 2 tane LeBron bile yeterli olmayabilir. Bu sezonki Cleveland kadrosu bu oluşan Lakers kadrosundan daha iyiydi. En azından hücum eden, üçlük atan adamlar vardı.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #2284 on: 4 Jul 2018 - 09:38:29 »

warriors konuyu kapattı abi zaten
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #2285 on: 4 Jul 2018 - 09:54:15 »

warriors konuyu kapattı abi zaten

Bence Warriors'ın LeBron'ı da alması lazımdı bu yaz. Şimdi milyonda bir bile olsa şampiyon olamama ihtimalleri doğdu bu yüzden.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #2286 on: 4 Jul 2018 - 22:37:51 »

James geldi eyvallah da lavar'in yetmezmis gibi ustune gelen mcgee, lance stephenson ve rondo nedir?

takımların cap space durumları nedir bilmiyorum ama bunların hepsi 1 yıllık kontrattı yanlış hatırlamıyorsam. Lakers, bunlarla birlikte sanırım spurs'e karşı kawhi konusunda elini güçlendirdi. ya seve seve takas edin ya da seneye elini kolunu sallaya sallaya buraya gelir diye bir alt mesaj var sanırım. bir nevi sen tok satıcıysan ben de tok alıcıyım gibi Smiley

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
teco
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #2287 on: 6 Jul 2018 - 00:57:27 »

takımların cap space durumları nedir bilmiyorum ama bunların hepsi 1 yıllık kontrattı yanlış hatırlamıyorsam. Lakers, bunlarla birlikte sanırım spurs'e karşı kawhi konusunda elini güçlendirdi. ya seve seve takas edin ya da seneye elini kolunu sallaya sallaya buraya gelir diye bir alt mesaj var sanırım. bir nevi sen tok satıcıysan ben de tok alıcıyım gibi Smiley
gs zaten bu senede şampiyon olacağı için lakers seneye göre hareket ediyor bence, warriors’ın seneye dağılacağını ümit ediyorlar benim tahminim.
Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #2288 on: 6 Jul 2018 - 11:06:00 »

Gsw'nin dmc'yi almasi aslinda lakers'in da isine geldi bir nevi. Kawhi'yi alsalardi bile yine de sampiyon olamazlardi. Bence james de bunun farkinda olarak geldi. İlk sene sampiyon olmamiz dusuk ihtimal onumuzdeki senelere bakalim kafasinda. Tabi bu yine de en gec bir dahaki sezon olmali cunku onumuzdeki sezon 17. Sezonuna girecek. Cogu nba efsanesi bu kadar oynamadi bile ligde ve senin gorevin tarihin en guclu takimini yenmek. Biraz imkansizi basarmak zorunda. Zaten artik yavastan dususe gecmesi lazim. Aslinda simdiye dususe gecmesi de lazimdi ama adam napti etti 15. sezonunda prime'ini yasadi. Gsw icin ise big 3 bile yetmeyebilir. Yetmesi zor zaten ama onumuzdeki birkac sene icinde hafif hafif dagilmalar baslayacaktir. Herkese max kontrat veremezler sonucta.

James'in kontrati bittigi sene oglu draft edilip lige katilabilir. Bunu hesaba katip bir kontrat daha yapabilir. Hatta oglunu lakers'a da alabilir. Ogluna harvard'dan burs ayarlayan harvard hocasi gibi.

Gsw'nin bu denli anormal guclenmesi belki nba'in geri kalaninda birlesme hissiyati yer edebilir. Bu yuzden esko gsw gibi 3-4 yildizli bir takim olusma olasiligi da var. Nedense ben oyle dusunuyorum.

Evet zaten ben de oyle dusunuyorum ama getirdikleri adamlar da kafasi guzel tipler olunca insan bir garipsiyor.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #2289 on: 6 Jul 2018 - 23:00:52 »

Lebron Lakers'la 4 yillik anlasti. accordıng to Woj.

Şu haberin yazılmadığı bi batug olmamalı be yahu. Şeker'e buradan laf atamayacaksam neden ha, neden!!!

PS: Paul George'un fake güzeldi ama onu da atlamayalım. Cheesy

GSW ta 7 oyuncu sakatlanır arkadaşlar görüyorum. Laker yeniden şampiyonluğa yürüyecektir.

Orkun neredesin olm? Laker tekrar ayağa kalksın artık.

Pages: 1 ... 150 151 152 [153]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Los Angeles Lakers  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: