Welcome, Guest. Please login or register.
25 Sep 2017 - 01:42:40
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2016 - 2017  |  Topic: (III) batug.com Lega Pro C 2016 - 2017 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 9 10 11 [12]
Author Topic: (III) batug.com Lega Pro C 2016 - 2017  (Read 7645 times)
McGiven
Sr. Member

Naber?

View Profile
« Reply #165 on: 6 Mar 2017 - 22:57:07 »

valla hakikaten güzel lig oldu sene boyunca. 2. ve 3. lig her zaman keyifli oluyor. premier'i bilemem, tecrübe etmek nasip olmadı Smiley

o konuda stern'e ben de çok kırgınım
jonywayt
Newbie
*

View Profile
« Reply #166 on: 16 Mar 2017 - 15:53:57 »

allahasukur forum acılmıs. lig canavardı. tesekkurler
bozkan
Newbie
*

View Profile
« Reply #167 on: 17 Mar 2017 - 16:45:05 »

isaiah, batum ve her zamanki gibi favors'ın full sakat olduğu bir hafta. sanırım eleneceğim anteto kurtar beni!!
Efemerid
Sr. Member

It's My Turn

View Profile
« Reply #168 on: 17 Mar 2017 - 23:45:04 »

Çok kötü oldu ve ligden düştük. Yeni sezona yine 3.lig hayalleri ile başlayacağız ama güzel sezon oldu. Tüm oyunculara tebrikler

...just one more peaceful day...
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #169 on: 19 Mar 2017 - 22:32:00 »

Sezonun yarisindan fazlasinda tum takim sakatliklarla bogustu onceki postlardan da acikca sikayet ettigim gibi ve 1,5 mac ile play-off disinda kaldik, buraya kadar zorladigima mi sevinsem yoksa kilpayi play-off kacirdigima mi bilemedim.

Yalniz lig harbi muthis oldu, fanteziye basladigim yillar icinde en keyif aldigim ligdi. Her yerinde ayri bir mucadele vardi.

Gideceklere selam, geleceklere merhaba, kalanlarla da seneye tekrar gorusmek uzere!
bozkan
Newbie
*

View Profile
« Reply #170 on: 20 Mar 2017 - 05:13:48 »

Aç gözlülük edip, kotayı cumadan doldurup Alan Williams'ı ilk coştuğu maçta izleyip de alamadık. Simdi 1-2 reb'le yarı finali kaçıracağım. of ki of.
bozkan
Newbie
*

View Profile
« Reply #171 on: 20 Mar 2017 - 15:52:04 »

... veya Mahinmi'yi bırakıp MCW'yi ekleyerek yaptım hatayı. asiste ihitiyacım yokken 8 top kaybı ekleyip, hem rebi hem to'yu vermiş oldum. rakibim Maverickpool'a ve herkese tebrikler. çok iyi sezondu
ai#3
ai#3
Yazar
Pro. Member

mezara kadar

View Profile WWW
« Reply #172 on: 20 Mar 2017 - 16:22:45 »

Bu ligin 7. sezonunu oynayacağım ne batıyoruz ne çıkıyoruz aynı Gençlerbirliği gibi, bu senede 17 den draft kurrası çektik kafamdaki adamları alamadım, bu sene de bir cacık olmaz düşmeyiz ama çıkamayızda 10-15 arası bir yerlerde olurum sanırım.

eh beklediğimiz gibi oldu 14. sırada kalarak ligde tutunabildik, seneye bu ligde  8. sezonumda görüşürüz Smiley

Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #173 on: 20 Mar 2017 - 19:24:22 »

Sezona rezalet başlangıç yaparak ilk haftalar sonunculuk ve civarında dolaşmama rağmen son 11 haftada 10 galibiyet alarak ligi 4. bitirdim.

Bugüne kadar oynadığım en keyifli sezondu herhalde. Müthiş bi çekişme oldu. Oynayan, kadroları düzenli şekilde ayarlayan tüm lig üyelerine teşekkür ederim. Playoff'a bomba gibi başladım, ancak hem oyuncuların sakatlık, hastalık ve kısım kısım kötü performansları nedeniyle son nefeste alabildim. Brooklyn Ağları'nı da tebrik ederim.

Sakatlar düzelmezse bundan sonrası biraz zor duruyor, bakalım.
« Last Edit: 21 Mar 2017 - 11:05:56 by Slaughter » Logged

R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #174 on: 27 Mar 2017 - 19:36:51 »

4-5'lik (1 uclukle kaybedilen) yari final maglubiyetinin faturasini David Fizdale'e kestim.
Ankara Aticilari'na ve Maverickpool'a finalde/2.ligde ,, Besiktas Cowboys'a da 3.luk macinda basarilar dilerim.

archduke
Newbie
*

Geek

View Profile
« Reply #175 on: 27 Mar 2017 - 22:21:59 »

Ben de başta yarıfinalde net galibiyetle beni eleyen Maverickpool'u ve diğer tüm oyuncuları tebrik ederim. Cidden en keyifli yıl oldu şu ana kadar oynadığım yıllarda. Final mücadelesinde Maverickpool ve Ankara Atıcılarına, üçüncülük maçında da Reignor'a da başarılar dilerim. Enteresan eşleşme oldu, rekabet 5.ligde başladı, 3.ligin 3.lük maçıyla sürüyor Smiley

Besiktas Cowboys
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #176 on: 3 Apr 2017 - 09:49:11 »

Çok güzel sezon oldu daha önce de belirttiğim gibi. Finalde kaybettik. Şampiyon Ankara Atıcıları'na tebrikler.

archduke
Newbie
*

Geek

View Profile
« Reply #177 on: 3 Apr 2017 - 10:12:48 »

Herkesi tebrik ediyorum, sakatlıklar vs derken son nefeste 3.lük maçını alıp 2.lige yükselebildik. R#9'u da son dakikaya kadar olan mücadeleden ötürü tebrik ederim, keyifli haftaydı.

Besiktas Cowboys
R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #178 on: 3 Apr 2017 - 15:21:44 »

Batug.com liglerinde yer aldigim 4 sene icindeki en keyifli ve en cekismeli sezondu. Ligdeki 18 takim da birbirine denkti. Zaten playoff'da ilk 4e giren takimlarin normal sezon siralamasi 6, 4, 1, 7 seklindeydi. Bu bile ligin ne kadar cekismeli oldugunun gostergesiydi bence.
Haftalik 5 oyuncu add/drop hakki da oyuna ayri bir heyecan katti diye dusunuyorum.
Ust lige cikan arkadaslari tebrik ederim.
Gecen sene 5. olmustum, ust liglerden 1 kisi devam etmemisti ve ilk 4 takim 2. lige cikmisti. Bu sene 4. oldum ve ek-kontenjan bekliyorum.
Yeni sezonda burada yada 2. ligde gorusmek uzere. Ellerinize saglik beyler. Kolay gelsin.

H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #179 on: 4 Apr 2017 - 22:52:47 »

Teşekkürler arkadaşlar, ite kaka ve pek de beklemediğim bir şekilde bitirdik sezonu Smiley  ve ben de başta az bir farkla geride kalan Maverickpool (ki son gün de sık sık duruma baktım mümkün olduğunca asist canavarları arayı kapatıyor mu diye!) ile Beşiktaş Cowboys, R#9 (tek üçlük, çok can sıkıcı gerçekten, beraberlikte ben eleniyordum; dediğin gibi bir yer yüzde doksandokuz açılır üst liglerde) başta olmak üzere bırakmadan mücadele eden herkesi kutluyorum, ki bırakan olmadı zaten hatta -tahmin ediyorum- epeydir giremeyen Chalmers da kadrosunu ayarlamış her gün için anladığım kadarıyla (foruma da uğramamış/uğrayamamış epeydir bu arada; görürsen ses ver, iyisindir inşallah Smiley )

Güzel bir sezon oldu gerçekten, playoff yarışı da, ligde kalma yarışı da zorluydu epey. Düşenlere geçmiş olsun, ama bu lig alışkanlık yapıyor seneye burada oluruz yine çoğumuz Cheesy Bir sezonda girişi kaçırma sebebiyle oluşan iki sezonluk ara hariç hep burdaydım ben de, güzel oluyor ortamımız Smiley Bir de iki satır yazıyı arada mecburen geçmişe dönerek, neler neler olmuş diye bakarak yazarken iki üç saat geçti herhalde!

Herkese kolay gelsin, görüşürüz.
Pages: 1 ... 9 10 11 [12]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Fantezi Oyunlar  |  batug.com Ligleri  |  2016 - 2017  |  Topic: (III) batug.com Lega Pro C 2016 - 2017 « previous next »
    Jump to: